USD:  26.87  27.22   EUR:  33.02  33.63  

Коли українці виступають на Олімпіаді: розклад змагань

09.02.2018 15:48
До церемонії відкриття Ігор в Пхенчхані в першій кваліфікації в дисципліні "могул" взяла участь українська фрістайлістка Тетяна Петрова
Коли українці виступають на Олімпіаді: розклад змагань
Фото: facebook.com/olympicua

Тридцять три спортсмени представлять Україну в дев'яти видах спорту на XXIII Зимових Олімпійських іграх, які офіційно стартували сьогодні, 9 лютого, в південнокорейському Пхенчхані.

Змагання в деяких видах спорту почалися ще до церемонії відкриття Ігор, і в них уже взяли участь українські атлети.

Сьогодні вночі фрістайлістка Тетяна Петрова виступила в першій кваліфікації в дисципліні "могул". За підсумками змагання українка в фінал не вийшла, проте у неї є шанс зробити це в наступному кваліфікаційному раунді.

Нижче наведено розклад змагань, в яких протягом наступних двох тижнів візьмуть участь українські олімпійці; зазначений час виступів - київський. Більшість змагань транслюватиме телеканал UA: Перший, деякі - Eurosport 1.

10 лютого

09:15. Лижні гонки: скіатлон, 7,5 км класичним стилем + 7,5 км вільним стилем, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко.

12:10. Санний спорт: чоловіки на одномісних санях, заїзд 1 - Антон Дукач, Андрій Мандзій.

13:15. Біатлон: спринт 7,5 км, жінки - Валентина Семеренко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Ірина Варвинець, Анастасія Меркушина, Віта Семеренко.

13:55. Санний спорт: чоловіки на одномісних санях, заїзд 2 - Антон Дукач, Андрій Мандзій.

11 лютого

04:00. Гірськолижний спорт: швидкісний спуск, чоловіки - Іван Ковбаснюк.

08:15. Лижні гонки: скіатлон, 15 км класичним стилем + 15 км вільним стилем, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик.

12:30. Фрістайл: жінки, могул, кваліфікація 2 - Тетяна Петрова.

13.00. Санний спорт: чоловіки на одномісних санях, заїзд 3 - Антон Дукач, Андрій Мандзій.

13:15. Біатлон: спринт 10 км, чоловіки - Сергій Семенов, Дмитро Підручний, Артем Прима, Володимир Семаков, Артем Тищенко.

13:55. Санний спорт: чоловіки на одномісних санях, заїзд 4 - Антон Дукач, Андрій Мандзій.

14:00. Фрістайл: жінки, могул, фінал 1 - Тетяна Петрова.

14:35. Фрістайл: жінки, могул, фінал 2 - Тетяна Петрова.

15:10. Фрістайл: жінки, могул, фінал 3 - Тетяна Петрова.

12 лютого

03:15. Гірськолижний спорт: гігантський слалом, жінки, 1-й заїзд - Ольга Книш.

06:45. Гірськолижний спорт: гігантський слалом, жінки, 2-й заїзд - Ольга Книш.

12:10. Біатлон: гонка переслідування, жінки - Валентина Семеренко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Ірина Варвинець, Анастасія Меркушина, Віта Семеренко.

12.50. Санний спорт: жінки на одномісних санях, заїзд 1 - Олена Стецьків, Олена Шхумова.

14:00. Біатлон: гонка переслідування, чоловіки - Сергій Семенов, Дмитро Підручний, Артем Прима, Володимир Семаков, Артем Тищенко.

14:15. Санний спорт: жінки на одномісних санях, заїзд 2 - Олена Стецьків, Олена Шхумова.

13 лютого

04:30. Гірськолижний спорт: комбінація, швидкісний спуск, чоловіки - Іван Ковбаснюк.

08:00. Гірськолижний спорт: супер-комбінація, слалом, чоловіки - Іван Ковбаснюк.

Лижні гонки:

10:30. Спринт класичним стилем, кваліфікація, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко.

11:05. Спринт класичним стилем, кваліфікація, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик.

13.00. Спринт класичним стилем, чвертьфінали, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко.

13:25. Спринт класичним стилем, чвертьфінали, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик.

13:55. Спринт класичним стилем, півфінали, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко.

14:05. Спринт класичним стилем, півфінали, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик.

14:25. Спринт класичним стилем, фінал, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко.

14:34. Спринт класичним стилем, фінал, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик.

Санний спорт:

12:30. Жінки на одномісних санях, заїзд 3 - Олена Стецьків, Олена Шхумова.

14:15. Жінки на одномісних санях, заїзд 4 - Олена Стецьків, Олена Шхумова.

14 лютого

03:15. Гірськолижний спорт: слалом, жінки, 1-й заїзд - Ольга Книш.

06:45. Гірськолижний спорт: слалом, жінки, 2-й заїзд - Ольга Книш.

08:00. Лижне двоборство: нормальний трамплін - Віктор Пасічник.

10:45. Лижне двоборство: гонка на 10 км - Віктор Пасічник.

13:05. Біатлон: індивідуальна гонка 15 км, жінки - Валентина Семеренко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Ірина Варвинець, Анастасія Меркушина, Віта Семеренко.

13:20. Санний спорт: чоловіки, двійки, заїзд 1 - Олександр Оболончик/Роман Захарків.

14.40. Санний спорт: чоловіки, двійки, заїзд 2 - Олександр Оболончик/Роман Захарків.

15 лютого

03:00. Скелетон: чоловіки, заїзд 1 - Владислав Гераскевич.

04:00. Гірськолижний спорт: супер-гігант, чоловіки - Іван Ковбаснюк.

04:20. Скелетон: чоловіки, заїзд 2 - Владислав Гераскевич.

08:30. Лижні гонки: 10 км вільним стилем, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко.

13.00. Біатлон: індивідуальна гонка 20 км, чоловіки - Сергій Семенов, Дмитро Підручний, Артем Прима, Володимир Семаков, Артем Тищенко.

13.00. Фрістайл: жінки, акробатика, кваліфікація 1 - Ольга Полюк.

13:45. Фрістайл: жінки, акробатика, кваліфікація 2 - Ольга Полюк.

14:30. Санний спорт: змішана естафета - Антон Дукач, Олександр Оболончик/Роман Захарків, Олена Стецьків.

16 лютого

02:30. Скелетон: чоловіки, заїзд 3 - Владислав Гераскевич.

03:00. Фігурне катання: чоловіки, коротка програма - Ярослав Паніот.

03:45. Скелетон: чоловіки, заїзд 4 - Владислав Гераскевич.

08:00. Лижні гонки: 15 км вільним стилем, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик.

Фрістайл:

13.00. Жінки, акробатика, фінал 1 - Ольга Полюк.

13:29. Жінки, акробатика, фінал 2 - Ольга Полюк.

13:52. Жінки, акробатика, фінал 3 - Ольга Полюк.

Дивіться також: Google присвятив дудл відкриттю Зимових Олімпійських ігор у Пхенчхані

17 лютого

03:00. Фігурне катання: чоловіки, довільна програма - Ярослав Паніот.

11:30. Лижні гонки: естафета 4х5 км, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко.

13.00. Фрістайл: чоловіки, акробатика, кваліфікація 1 - Олександр Абраменко.

13:15. Біатлон: мас-старт 12,5 км, жінки - Валентина Семеренко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Ірина Варвинець, Анастасія Меркушина, Віта Семеренко.

13:45. Фрістайл: чоловіки, акробатика, кваліфікація 2 - Олександр Абраменко.

18 лютого

03:15. Гірськолижний спорт: гігантський слалом, чоловіки, 1-й заїзд - Іван Ковбаснюк.

05:45. Гірськолижний спорт: гігантський слалом, чоловіки, 2-й заїзд - Іван Ковбаснюк.

13.00. Фрістайл: чоловіки, акробатика, фінал 1 - Олександр Абраменко.

13:15. Біатлон: мас-старт 15 км, чоловіки - Сергій Семенов, Дмитро Підручний, Артем Прима, Володимир Семаков, Артем Тищенко.

13:29. Фрістайл: чоловіки, акробатика, фінал 2 - Олександр Абраменко.

13:52. Фрістайл: чоловіки, акробатика, фінал 3 - Олександр Абраменко.

19 лютого

03:00. Фігурне катання: танці, коротка програма - Олександра Назарова/Максим Нікітін.

20 лютого

3:00. Фігурне катання: танці, довільна програма - Олександра Назарова/Максим Нікітін.

12.00. Лижне двоборство: великий трамплін - Віктор Пасічник.

13:15. Біатлон: змішана естафета, 2х6 км жінки + 2х7,5 км чоловіки - збірна України.

14:45. Лижне двоборство: гонка на 10 км - Віктор Пасічник.

21 лютого

03:00. Фігурне катання: жінки, коротка програма - Анна Хниченкова.

Лижні гонки:

10:00. Командний спринт вільним стилем, півфінали, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко.

10:44. Командний спринт вільним стилем, півфінали, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик.

12.00. Командний спринт вільним стилем, фінал, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко.

12:30. Командний спринт вільним стилем, фінал, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик.

22 лютого


03:15. Гірськолижний спорт: слалом, чоловіки, 1-й заїзд - Іван Ковбаснюк.

05:00. Сноуборд: жінки, паралельний гігантський слалом, кваліфікація - Аннамарі Данча.

06:45. Гірськолижний спорт: слалом, чоловіки, 2-й заїзд - Іван Ковбаснюк.

12:15. Біатлон: естафета 4х6 км, жінки - збірна України.

23 лютого

03:00. Фігурне катання: жінки, довільна програма - Анна Хниченкова.

13:15. Біатлон: естафета 4х7,5 км, чоловіки - збірна України.

24 лютого

Сноуборд:

05:00. Жінки, паралельний гігантський слалом, 1/8 фіналу - Аннамарі Данча

05:30. Жінки, паралельний гігантський слалом, 1/4 фіналу - Аннамарі Данча

05:48. Жінки, паралельний гігантський слалом, 1/2 фіналу - Аннамарі Данча

05:58. Жінки, паралельний гігантський слалом, малий фінал - Аннамарі Данча

06:00. Жінки, паралельний гігантський слалом, фінал - Аннамарі Данча.

Лижні гонки:

07:00. Мас-старт вільним стилем 50 км, чоловіки - Олексій Красовський.

25 лютого

8:15. Лижні гонки: мас-старт класичним стилем 30 км, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко.

LIGA.net  веде хроніку Олімпійських ігор, в якій можна відстежувати головні події, результати та інші цікаві моменти змагань.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все,що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

ЛIГАБiзнесIнформ
Информационное агентство
www.liga.net
Печать
- топовые новости дня в одном письме
Loading...
Новости партнеров