USD:  26.87  27.22   EUR:  33.02  33.63

Українка перемогла в спринті на чемпіонаті Європи з біатлону

26.01.2018, 18:19
Українка Ірина Варвинець виграла спринтерську гонку на 7,5 км у другий день змагань чемпіонату Європи з біатлону, який проходить в долині Валь-Ріданна (Ріднау) на півночі Італії. Про це повідомляє Укрінформ.

Зазначається
, що українська біатлоністка з ідеальною стрільбою на двох вогневих рубежах випередила на 12,5 секунд срібного призера, француженку Хлою Шевальє (один промах) і на 15,5 секунд - володарку бронзи, японку Фуюко Тачізакі (жодного промаху).

Зліва направо: Шевальє, Варвинець і Тачізакі (фото - twitter.com/IBU_CUP)

Результати інших українок в змаганні такі: Надія Бєлкіна (одне штрафне коло) посіла 16-е місце, Яна Бондар (три) фінішувала 23-ою, Ольга Абрамова (одне) - 27, Марія Панфілова (жодного промаху) - 42- ю, Юлія Журавок (жодного промаху) - 44 серед 105 учасниць.

27 січня програму чемпіонату Європи з біатлону продовжать чоловіча та жіноча гонки переслідування, 28 січня - змішана естафета і одиночна змішана естафета.

6 січня 2018 року українська біатлоністка Віта Семеренко взяла бронзу на етапі Кубка світу в жіночій гонці переслідування