Пресс-релиз
14.06.2021, 16:07

L’Oréal Украина поддерживает женщин: открыт набор заявлений от неприбыльных организаций

L’Oréal Украина поддерживает женщин: открыт набор заявлений от неприбыльных организаций - Фото

С 9 июня по 9 июля 2021 года включительно будет проходить сбор заявлений от неприбыльных общественных организаций

Криза, спричинена пандемією Covid-19, посилила багато наявних нерівностей і призвела до руйнівних наслідків, особливо для соціально або економічно незахищених жінок. 1 дівчина з 5 не ходить до школи (134 мільйони дівчат). Серед молодих людей, які або не навчаються, або не працюють, 77% становлять жінки1 . 47 мільйонів жінок можуть опинитися за межею бідності. Спостерігається збільшення кількості випадків насильства щодо жінок на 30%, серед іншого, через запроваджений режим самоізоляції2.

Жінки непропорційно більшою мірою стають першими жертвами економічної та соціальної кризи, втрачаючи роботу та дохід, водночас вони перебувають на передовій боротьби з пандемією. Саме тому, у межах програми сталого розвитку "L’Oréal for the future" із цілями до 2030 року, компанія створила цільовий благодійний фонд "Фонд для жінок" (L’Oréal Fund for Women) та скерувала 50 млн євро для підтримки неприбуткових громадських організацій, що спрямовують свою діяльність на боротьбу з бідністю, інтеграцію жінок у професійне і соціальне середовище, надання екстреної допомоги жінкам-біженкам і тим, хто втратив працездатність, а також на захист та підтримку постраждалих від насильства.

З 09 червня по 09 липня 2021 року включно триватиме збір заяв від неприбуткових громадських організацій. Для участі необхідно заповнити анкету та інформаційну форму англійською мовою (документи для заповнення надаються організаціям за запитом на електронну адресу [email protected]) та інші супровідні документи. До участі запрошуються неприбуткові громадські організації, діяльність яких в Україні спрямована на:

 • боротьбу з бідністю;
 • інтеграцію жінок у професійне і соціальне середовище;
 • надання екстреної допомоги жінкам-біженкам, жінкам, які втратили працездатність;
 • захист та допомогу постраждалим від насильства.
  L’Oréal Украина поддерживает женщин: открыт набор заявлений от неприбыльных организаций

Відповідність критеріям, вимоги до організацій

 • Профільна діяльність організації спрямована на підтримку соціально незахищених жінок;
 • Організація існує на ринку щонайменше 2 роки (окрім випадків, якщо проєкт є інноваційним) та здійснює свою діяльність етично, відповідно до захисту прав людини, охорони здоров’я та трудових прав;
 • Відповідність проєкту: чітке визначення цілей, потреб, необхідних ресурсів;
 • Організація підтримує мінімум 50 бенефіціарів на рік.

  L’Oréal Украина поддерживает женщин: открыт набор заявлений от неприбыльных организаций

 [1] Джерело: Plan International, HCR 2020
 [2]Джерело: OECD 2020

Відповідність критеріям є обов’язковою для всіх заявників. Мінімальна сума грошової допомоги: 5 000 євро Максимальна сума грошової допомоги: не обмежена (залежно від проєкту) Максимальна кількість організацій для отримання грошової допомоги в Україні: не обмежена (залежно від проєктів). Про результати організаціям буде повідомлено додатково. Результати також будуть опубліковані на офіційному вебсайті компанії L’Oréal Україна https://www.loreal.com/uk-ua/ukraine/.

Організації, які отримають грошову допомогу від "L’Oréal Fund for Women", матимуть можливість використати кошти на розвиток проєкту з метою підтримати соціально незахищених жінок в Україні, сприяючи позитивним зрушенням у досягненні їхньої соціальної, економічної та професійної інтеграції.

За 2020 рік цільовий благодійний фонд "L’Oréal Fund for Women" підтримав близько 1 млн жінок, які стають першими жертвами економічної та соціальної кризи! З метою істотних зрушень у сфері захисту прав жінок L’Oréal співпрацює зі 100 благодійними та громадськими організаціями у 30 країнах світу, зосереджуючи зусилля, щоб допомогти жінкам отримати доступ до освіти, знайти роботу та інтегруватися в суспільство.

Більше інформації щодо участі за посиланням .

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: L’Oréal
Популярное