UA

Компартия первой обнародовала свой полный список кандидатов

28.11.2005, 18:05

28.11.2005 18:05

Компартия первой обнародовала свой полный список кандидатов

Первой из партий/блоков свой список кандидатов на парламентские выборы-2006 обнародовала Компартия. Как утверждают в партии, этот список будет на предстоящих выборах единственным, в котором ни одно место не будет продано.
Компартия составила список из 450 человек, т.е. используя максимально возможное количество кандидатских мест (напомним, в соответствии с ст. 57 Закона "О выборах народных депутатов Украины" "количество кандидатов в депутаты, которые выдвигаются партией (блоком), не может превышать количества депутатов, которое составляет конституционный состав Верховной Рады Украины, определенный Конституцией Украины, но не может быть меньше восемнадцати человек").

Приводим полный список, существующий на сегодня:

1 Симоненко
Петро Миколайович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

2 Мартинюк
Адам Іванович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

3 Герасимов
Іван Олександрович член КПУ вища Голова Ради Організації ветеранів України Верховна Рада України

4 Самойлик
Катерина Семенівна член КПУ вища, вчитель, політолог народний депутат України Верховна Рада України

5 Парубок
Омелян Никонович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

6 Заклунна-Мироненко
Валерія Гавриїлівна член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

7 Голуб
Олександр Володимирович Член КПУ вища журналіст, юрист народний депутат України Верховна Рада України

8 Матвєєв
Валентин Григорович Член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

9 Ткаченко
Олександр Миколайович член КПУ вища народний депутат України член Президії ЦК, Верховна Рада України

10 Цибенко
Петро Степанович член КПУ вища народний Депутат Верховна Рада України

11 Кравченко
Микола Васильович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

12 Наливайко
Анатолій Михайлович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

13 Кілінкаров
Спірідон Павлович член КПУ вища помічник - консультант народного депутата Жовтнева районна рада м. Луганська

14 Алексєєв
Ігор Вікторович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

15 Борщевський
Віктор Валентинович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

16 Мармазов
Євген Васильович член КПУ вища ТОВ група "Енергетичний стандарт" - Україна радник

17 Александровська
Алла Олександрівна член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

18 Пономаренко
Георгій Григорович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

19 Грач
Леонід Іванович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

20 Оплачко
Володимир Миколайович член КПУ вища секретар ЦК КПУ ЦККПУ

21 Бабурін
Олексій Васильович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

22 Сіренко
Василь Федорович член КПУ Вища

23 Аніщук
Володимир Васильович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

24 Бондарчук
Олександр Васильович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

25 Найда
Георгій Іванович член КПУ вища пенсіонер

26 Бахарев
Михайло Олексійович б/п вища редактор газети редакція газети „Кримська правда"

27 Матвєєв
Володимир Йосипович Член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

28 Лук’яник
29 Пузаков
Володимир Тихонович КПУ Вища народний депутат України Верховна Рада України

30 Лобода
Михайло Васильович КПУ Вища народний депутат України Верховна Рада України

31 Масенко
Олександр Миколайович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

32 Сизенко
Юрій Павлович член КПУ вища тимчасово не працює

33 Лещенко
Володимир Олексійович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

34 Доманський
Анатолій Іванович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

35 Тимошенко
Микола Михайлович член КПУ вища директор ЦПТО м.Житомира центр професійно-технічної освіти м. Житомира

36 Яценко
Володимир Михайлович член КПУ Вища керівник департаменту секретаріату Уповноваженого з прав людини Верховної ради України. Секретаріат уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

37 Петров
Віктор Борисович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

38 Гмиря
Сергіїй Петрович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада

39 Гинзбург
Ольга Петрівна член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

40 Царьков
Євген Ігорович член КПУ вища помічник -консультант народного депутата України Верховна Рада України

41 Єщенко
Володимир Миколайович член КПУ вища народний депутат України член комітету ВР 1-й секретар ОК КПУ

42 Корнійчук
Ігор Володимирович член КПУ н/вища помічник-консультант народного депутата України Верховна Рада України

43 Челноков
Сергій Дмитрович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

44 Шмельова
Світлана Олександрівна Б/п вища, редактор головний редактор Газета "Київський вісник"

45 Хунов
Анатолій Ісмаїлович член КПУ вища уповноважений представник ВР України Донецька залізниця

46 Гаврюсьов
Іван Володимирович член КПУ с/сп. прохідник вул. Хрустальна, П/о Донбасантрацит

47 Тенетко
Геннадій Миколайович член КПУ вища заступник керуючого з розвитку мережі Криворізька, філія АКБ „Форум"

48 Луценко
Ігор Іванович член КПУ вища художник-оформлювач Управління Південної залізниці

49 Авідзба
Анатолій Мканович член КПУ вища директор Інститут винограду та вина „Магарач", м. Ялта

50 Морозов
Анатолій Петрович член КПУ вища безробітний

51 Житінський
Ігор Юрійович член КПУ вища заступник директора ВАТ "Ресурс" м. Донецьк

52 Пархоменко
Василь Михайлович член КПУ вища Замісник голови міської Ради Севастопольська міська рада

53 Черненко
Віктор Михайлович Член КПУ вища,. Голова прав- ління ТОВ"ВІЗА-ВТОРМА"

54 Пхиденко
Станіслав Семенович Член КПУ вища Народний депутат України Верховна Рада України

55 Кухарчук
Микола Андрійович член КПУ вища Народний депутат України, заступник голови комітету Верховної Ради України з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв’язку Верховна Рада України

56 Мигович
Іван Іванович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

57 Калинюк
Олександр Наумович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Верховна Рада України

58 Стула
Михайло Броніславович член КПУ вища член ЦК КПУ, перший секретар ОК КПУ помічник- консультант народного депутата України

59 Сімонов
Володимир Дмитрович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

60 Чичканов
Сергій Владленович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

61 Буйко
Георгій Володимирович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

62 Шульга
Микола Олександрович член КПУ вища

63 Мішура
Валервй Дмитрович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

64 Грачев
Олег Олексійович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

65 Катушева
Зарема Гафарівиа член КПУ вища нродний депутат України Верховна Рада України

66 Носенко
Микола Петрович член КПУ вища Народний депутат України Верховна Рада України

67 Оржаховський
Анатолій Володимирович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

68 Соломатін
Юрій Петрович Член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

69 Новак
Володимир Миколайович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

70 Анісімов
Вячеслав Олександрович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

71 Мироненко
Віктор Андрійович член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

72 Родіонов
Михайло Кузьмич член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

73 Маркуш
Марія Андріївна член КПУ вища народний депутат України Верховна Рада України

74 Попов
Георгій Дмитрович член КПУ вища доцент Слов’янський інститут наук-пед.та виробн. Інфраструктури

75 Білявська
Тамара Митрофанівна член КПУ вища пенсіонер

76 Відякіна
Катерина Володимирівна член КПУ вища зав. відділом з питань гуманітарної та соціально -культурної сфери Дніпропетровська обласна рада

77 Заковоротний
Володимир Григорович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Верховна Рада України

78 Захаров
В’яче слав Романович член КПУ вища заступник міністра Міністерство культури та туризму Автономної Республіки Крим

79 Зубчевський
Олександр Петрович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Крючкова Г.К. Верховна Рада України

80 Копит
Микола Харламович член КПУ вища зав. науково-дослідної лабораторії Одеський національний університет

81 Тарановський
Анатолій Федорович член КПУ вища помічник-консуль-тант народного депутата України Верховна Рада України

82 Дзарданов
Микола Сергійович член КПУ вища помічник- консультант народного депутата Верховна Рада України

83 Яготин
Людмила Петрівна член КПУ вища пенсіонер

84 Сільчук
Василь Єрмолайович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України на громадських засадах

85 Кліщенко
Тетяна Миколаївна член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Верховна Рада України

86 Шваб
Валерій Володимирович член КПУ вища міський голова м.Овруч Міська рада

87 Томенко
Роман Вікторович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата Апарат Верховної Ради України

88 Даниленко
Володимир Андрійович член КПУ вища помічник-консультант народного депутат України Верховна Рада України

89 Костогриз
Іван Іванович член КПУ вища заст. редактора газети "Черкаська правда" секретар ОК КПУ

90 Муравка
Тарас Петрович член КПУ вища ректор Подільський державний аграрно-технічний університет

91 Руденко
Катерина Михайлівна член КПУ вища помічник-консультант народного депутата Севастопольска міська рада

92 Ведмідь
Аліна Петрівна член КПУ вища голова СВК агрофірма "Зоря" СВК агрофірма "Зоря"

93 Мнацаканов
Сергій Олександрович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата Апарат Верховної Ради України

94 Пасечна
Людмила Яківна член КПУ вища пенсіонер -

95 Юник
Володимир Йосипович член КПУ вища голова кооперативу Кооператив „Україна" Старопільського р-ну

96 Дмітрієв
Віктор Павлович член КПУ вища помічник -консультант народного депутата України Петропавлівська районна рада

97 Юсов
Анатолій Миколайович член КПУ вища заступник головного технолога Державне науково-виробниче підприємство „Об’єднання Комунар"

98 Сємяшкін
Руслан Володимирович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Верховна Рада України

99 Понеділко
Віктор Іванович член КПУ вища член національної ради Національна рада України з питать телебачення та радіомовлення

100 Нестерюк
Андрій Герасимович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Харцизська міськрада Донецької області

101 Говорнян
Семен Володимирович Член КПУ вища генеральний директор ТОВ "ВАДАМС " м.Новосслиця

102 Кулик
Володимир Миколайович член КПУ вища директор Ратнівська ЗОШ

103 Вознюк
Олександр Михайлович член КПУ вища викладач Лубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету

104 Ткаченко
Юрій Миколайович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Верховна рада України

105 Міглачов
Ігор Васильович член КПУ вища перший секретар ОК ЛКСМУ, секретар ОК КПУ помічник-консультант народного депутата України

106 Юрчишин
Василь Іванович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата Верховна Рада України

107 Хромова
Антоніна Михайлівна член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Ясинуватська міськрада Донецької області

108 Андріянов
Олександр Олександрович член КПУ вища помічник - консультант народного депутата Краснолуцька міська рада

109 Пустовойтов
Володимир Сергійович член КПУ вища тимчасово не працює

110 Тищенко
Павло Васильович член КПУ вища тимчасове не працює

111 Нікулін
Сергій Володимирович член КПУ вища виконавчий директор Підприємство „Редакція газети „Комуніст Криму"

112 Нечай
Віталій Анатолієвич член КПУ вища заступник голови правління Подъємно-транспортна Машино-будівельна корпорація

113 Сокерчак
Вячеслав Михайлович член КПУ вища президент Асоціація "СОВАТ"

114 Мельничук
Володимир Сергійович член КПУ вища помічник-консуль-тант народного депутата України Верховна Рада України

115 Свинарчук
Олена Володимирівна член КПУ вища швачка ОАО "Звис"

116 Виєвський
Віталій Михайлович член КПУ вища голова Кіровоїрадської міської ради ветеранів Рада ветеранів

117 Коцар
Ігор Григорович член КПУ вища помічник -консультант народного депутата України Полтавська обл., м. Кременчук, Крюківська районна рада

118 Ясочко
Раїса Костянтинівна член КПУ вища викладач Вище ПТУ побутового обслуговування

119 Петренко
Володимир Оникійович член КПУ вища член Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку

120 Герасимчук
Михайло Іванович член КПУ вища селищний голова смт. Літин Вінницької області Літинська селищна рада Вінницької області

121 Руденко
Анатолій Федосійович член КПУ вища пенсіонер

122 Мельник
Микола Терентійович член КПУ вища директор ДП "Лани Маньківщини"

123 Микитюк
Іван Павлович член КПУ вища директор ПП "Енергосистема" Новоушицький маслозавод

124 Гальчинський
Станіслав Юрійович член КПУ вища помічник-консультант народногодепутата України Севастопольська міська рада

125 Роєнко
Віктор Григорович член КПУ вища безробітний

126 Яременко
Олександр Борисович член КПУ вища заст.. голови правління ЗАТ "Зодча Діадема"

127 Федоренко
Любов Петрівна член КПУ вища пенсіонерка -

128 Чаленко
Максим Михайлович член КПУ вища помічник -консультант народного депутата Артемівська районна рада м. Луганська

129 Убогов
Валерій Леонідович член КПУ середня -технічна слюсар -монтажник ВАГ акціонерна компанія „Комбінат Придніпровський"

130 Темнохуд
Олександр Григорович член КПУ середня спеціальна, безробітний Лозівський центр зайнятості Харківської області

131 Рафалович
Віктор Павлович член КПУ вища директор школи Сімеїзьська середня школа, м. Ялта

132 Ковалевський
Володимир Олексійович член КПУ вища заступник генерального директора з охорони праці ВАТ Електрометалургійний завод "Дніпроспецьсталь"

133 Переверзєв
Валерій Михайлович член КПУ вища завідуючий відділенням Приватбанку Горлівське відділення Приватбанк

134 Мельник
Віталій Дмитрович член КПУ вища помічник -консультант народного депутата Верховна Рада України

135 Брель
Петро Степанович член КПУ вища головний інженер Луцький міський обчислювальний центр

136 Бурма
Віталій Адамович член КПУ вища голова Колективне підприємство "Володимирецький агропромбуд"

137 Алексій
Володимир Миколайович член КПУ вища керівник МП Мате підприємство

138 Сберегаєв
Вадим Володимирович член КПУ вища стропальщик Комбінат виробни-чих підпри-ємств ЗАТ фірма"Наф-тогазбуд"

139 Петрига
Людмила Іванівна член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Дзержинська міськрада Донецької області

140 Кузьмичов
Віктор Григорович член КПУ вища директор школи Свердловська вечірня школа

141 Пеньок
Олег Петрович член КПУ вища директор Енергочермет

142 Нестеренко
Юрій Володимирович член КПУ вища заступник голови Близнюківська райдержадмініст-рація

143 Домрачев
Владислав Юрійович член КПУ вища голова Республікан -ської ради Асоціація юристів Криму „Народний захист"

144 Мамонова
Лізавета Іванівна член КПУ вища пенсіонер

145 Колесник
Григорій Климентійович член КПУ вища агроном -технолог Котовський цукрозавод

146 Михайленко
Ольга Дмитрівна член КПУ вища керуюча справами виконав-чого апарату Чаплин-ська районна рада

147 Телятник
Юрій Васильович член КПУ вища голова відділку ОАО "Южзнергостро й" ОАО "Южэнергострой"

148 Заточна
Ольга Іванівна член КПУ Вища провідний спеціаліст міськрайонного центру зайнятості Знам’янській міжрайонний центр зайнятості

149 Гордієнко
Сергій Володимирович член КПУ вища голова районної ради Полтавська обл., смт. Оржиця, Оржицька районна рада

150 Петрущенков
Михайло Миколайович член КПУ вища пенсіонер

151 Алексєєвич
Тетяна Миколаївна член КПУ вища доцент Державний агроекологічний університет

152 Ковчук
Євгеній Григоровнч член КПУ вища заступник головного лікаря по медичній частині Вінницького РТМО Вінницьке районне територіальне медичне об’єднання

153 Самонов
Володимир Миколайович член КПУ вища помічник-консультант народного депутат України Верховна Рада України

154 Берестянко
Ольга Георгіївна член КПУ вища Вчитель історії, голова обл. орг-ціі "Жінки за майбутнє дітей України" Смілянська СШ N 3

155 Добровицький
Олександр Євгенович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Верховна Рада України

156 Демченко
Анатолій Петрович член КПУ вища пенсіонер

157 Мирончук
Володимир Назарович член КПУ вища директор Мале підприємство

158 Якубовська
Людмила Олексіївна член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Амвросіївська міськрада Донецької області

159 Астахова
Олена Вікторівна член КПУ вища електромонтер ВАТ АМК м. Алчевськ

160 Морокко
Валерій Федорович член КПУ вища помічник -консультантнародного депутата України Дніпропетровська обласна рада

161 Гнєдаш
Василь Павлович член КПУ вища пенсіонер -

162 Мемішев
Рашид Аметович Б/п вища старший редактор Державна телерадіокомпанія „Крим"

163 Хорішко
Микола Іванович член КПУ вища виконуючий обов’язки начальника відділу Бердянський районний відділ земельного кадастру

164 Масленніков
Геннадій Іванович член КПУ вища директор УМТС ОП. Селидоввугілля

165 Кирпичний
Володимир Миколайович член КПУ вища голова профкому ВАТ "Калібр" М.Хотин

166 Старовецький
Володимир Миколайович член КПУ вища директор Сарненська райдрукарня

167 Фоменко
Олександр Григорович член КПУ вища директор ЧП „Альянс" ЧП „Альянс"

168 Принь
Віталій Михайлович член КПУ вища вчитель СШ N 8 м. Сватове

169 Аляєв
Григорій Степанович член КПУ вища помічник - консультант народного депутата України Новомосковська міська рада

170 Надточій
Володимир Дмитрович член КПУ вища військовий пенсіонер -

171 Чернишов
Олександр Іванович член КПУ вища Перший секретар Кримський академічний російський драматичний театр ім. М.Горького Сімферопольський міськком комсомолу

172 Бойко
В’ячеслав Олександрович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Михайлівська селищна рада Михайлівського р-ну Запорізької обл

173 Стогул
Галина Тимофіївна член КПУ середня помічник - консультант народного депутата України Одеський міський виконавчий комітет

174 Беліченко
Алла Миколаївна член КПУ середня помічник-консуль-тант народного депутата України виконком Комсомо-льської районної ради, м. Херсон

175 Поплавський
Віталій Григорович член КПУ вища підприємець ЧП

176 Огирь
Володимир Іванович член КПУ середня тимчасово не працює

177 Гарєтова
Галина Олексіївна член КПУ с/спец голова обласної організації багатодітних сімей на громадських засадах

178 Бориско
Микола Іванович член КПУ с/спец директор стов "Полісся", с. Пакуль Чернігівського району

179 Солоп
Михайло Павлович член КПУ вища директор Пісківська ЗОШ I-III ст. Житомирського р-ну

180 Луцький
Микола Вікторович член КПУ вища вчитель історії СЗШ I-II ступенів с. Гунька Немирівського району Вінницької обпасті

181 Московченко
Віктор Васильович член КПУ вища голова правління ТОВ "Мігуринське" Глухівського району

182 Строгий
Борис Васильович член КПУ вища II-й секретар Христин. РК КПУ Голова район.орг. ВУСРО

183 Приступа
Петро Адольфович член КПУ вища викладач Подільський державний аграрно-технічний університет

184 Коломієць
Олександр Федорович член КПУ вища головний терапевт району Бородянська ЦРЛ

185 Щетинін
Ігор Євгенович член КПУ вища ст.наук. співробітник Ін.- т кібернетики ім.В.М.Глушко ваНАН України

186 Патлачук
Василь Никифорович член КПУ вища голова ради інституту НПВІ Слов’янський інститут НПВІ

187 Калмиков
Олександр Олександрович член КПУ вища вчитель Попаснянський ліцей залізничного транспорту

188 Федосов
Володимир Васильович член КПУ С/технічна старший лаборант відділу землеробства і апробації Інститут зернового господарства

189 Михальченко
Степан Адамович член КПУ вища провідний науковий співробітник, доктор сільсько-господарських наук Інститут тваринництва УААН

190 Катрущенко
Віталій Григорович член КПУ вища заступник голови Чорноморська районна рада

191 Губа
Ганна В’ячеславівна член КПУ вища вчитель СШ N 89

192 Півень
Микола Іванович член КПУ вища генеральний директор СТОВ СТОВ їм. 118-ти

193 Бріф
Леонід Мойсейович член КПУ вища заступник начальника Управління капітального будівництва Рівненського міськвиконкому

194 Лисаченко
Олександр Іванович член КПУ с/спец. помічник-консультант народного депутата України Міськрада м. Сніжне

195 Хохлов
Юрій Миколайович член КПУ вища помічник- консультант народного депутата Ленінська районна рада м. Луганська

196 Хавренко
Олександр Володимирович член КПУ вища заступник міського голови Жовтоводська міська рада

197 Лушницький
Володимир Михайлович член КПУ вища вчитель історії Гімназія N 152 м. Харкова

198 Сафіна
Тетяна Іллінічна член КПУ вища завідувач міського архіву Керченська міська рада

199 Литвиненко
Михайло Миколайович член КПУ н/ вища пенсіонер

200 Маргащук
Сергій Васильович член КПУ вища голова Одеське регіональне відділення Української державної інноваційної компанії

201 Снігач
Андрій Прокопович член КПУ вища завідуючий секретаріа-том комі-тету по рег-ламенту, депутат-ській етиці Верховна Рада України

202 Ліферова
Тетяна Хаскілєєвна член КПУ вища помічник- консультант народного Казанковський посрада

203 Секрет
Зоя Федорівна член КПУ вища пенсіонер

204 Омельченко
Іван Олександрович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Полтавська обл., смт. Решетилівка, Решетилівська районна рада

205 Яремчук
Володимир Степанович член КПУ вища вчитель Хоробицька ЗОШ І-ІП ст. Городнянсько-го району

206 Нагурний
Василь Анатолійович член КПУ вища головний лікар КП "Стоматологічний центр" смг.Черняхів

207 Кондратов
Олександр Григорович член КПУ вища директор ТОВ "Побутсервіс" ТОВ "Побутсервіс" м. Тульчин 1 Вінницької області

208 Ребенко
Іван Максимович член КПУ вища доцент Сумський национальний університет

209 Качанова
Лариса Петрівна член КПУ вища головний санітарний лікар санітарно-епідеміо-логічна станція м.Умань

210 Бабічев
Сергій Петрович член КПУ вища голова ВУСРО м. Хмельницького Військовий пенсіонер

211 Павленко
Микола Федорович член КПУ вища генеральний директор ВАТ Фастів-АВТО ВАТ Фастів-АВТО

212 Ніжинський
Віктор Миколайович член КПУ вища інженер І кат. КПЦКБ "Арсенал"

213 Ситнік
Олександр Петрович член КПУ вища пенсіонер

214 Задирака
Неллі Акопівна член КПУ вища помічник- консультант народного депутата Рубіжанська міська рада.

215 Беспалий
Дмитро Володимирович член КПУ вища заступник начальника відділу по управлнню та організаційному розвитку ТОВ "Придніпровський металургійний альянс"

216 Педан
Анатолій Миколайович член КПУ вища виконуючий обов’язки сільського голови Полковомикитянська сільська рада Богодухівсь-кого району

217 Алексєєв
Олександр Іванович член КПУ вища голова правління Сільськогосподарсь кий кооператив „Маяк", Совєтський район

218 Самофалов
Сергій Іванович член КПУ вища заступник директора Якимівська середня школа N 1 Запорізької області

219 Табунщик
Володимир Іванович член КПУ вища голова СВАТ СВАТ ім. Мічуріна

220 Федоров
Олександр Михайлович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Рівненський міськвиконком

221 Чорна
Ірина Сергіївна член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Кіровська райрада м. Донецька

222 Шушпаніков
Микола Григорович член КПУ вища пенсіонер

223 Сипало
Лариса Леонідівна член КПУ С/спец. Оператор теплопункту ВАТ „Дніпродзержинський металургійний комбінат"

224 Демченко
Володимир Іванович член КПУ середня Механізатор ПСП „Марс" Великобурлуць-кого району

225 Д’яченко
Валерій Іванович член КПУ вища заступник міського Голови Красно перекопська міська рада

226 Лавриненко
Іван Іванович член КПУ вища директор СПТУ N 60 смт Веселе Запорізької обл

227 Плевицький
Валерій Володимирович член КПУ вища помічник -консультант народного депутата України Верховна Рада України

228 Овчаренко
Володимир Антонович член КПУ вища виконавчий директор ПП "Херсон-інвест"

229 Джупінін
Микола В’ячеславович член КПУ середня радіо- телемастер ЧП

230 Наконечний
Микола Теофанович член КПУ вища дитячий і оздоровчий табір "Бригантина" Директор

231 Фундовий
Леонід Геннадійович член КПУ вища заступник міського голови Полтавська обл., м. Гребінка

232 Гладкий
Василь Матвійович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Прилуцька районна рада

233 Корейба
Леонід Брониславович член КПУ вища перший секретар Малинського РК КПУ Пенсіонер

234 Шевчук
Микола Васильович член КПУ вища Директор школи СЗШ I-II ступенів с. Перекоринці Мурованокуриловецького району Вінницької області

235 Рахманіна
Діана Ігорівна член КПУ вища пенсіонер

236 Дем’янчук
Ігор Анатолійович член КПУ вища голова обл. ор-ціі "Внуки І правнуки переможців ВВВ"

237 Чекерда
Галина Петрівна член КПУ вища пенсіонерка

238 Швець
Андрій Іванович член КПУ вища сільський голова Сільська рада с. Розумниця

239 Каташинський
Олексій Костянтинович член КПУ вища гол.енергетик АТВТ "Святошино"

240 Гнатюк
Василь Андрійович член КПУ вища голова ДВТ ДВТ "ЮРКОМ"

241 Гончаров
Сергій Васильович член КПУ вища начальник Управління праці Білокуракінська райдержадміністрація

242 Косенко
Анатолій Миколайович член КПУ вища помічник -консультант народного депутата України Васильківська районна рада

243 Іваненко
Олег Ілліч член КПУ вища заступник директора інституту Інститут проблем машинобудуван-ня ім. Підгорного НАН України

244 Мєлконян
Мнацакан Мурадович Член КПУ середня тимчасово не працює., перший секретар Білогірського райкому ЛКСМУ -----

245 Карпенко
Анатолій Степанович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Крючкова Г.К. Верховна Рада України

246 Балик
Денис Олександрович член КПУ вища підприємець ЧП

247 Бідьовка
Володимир Анатолійович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Макіївська райміськрада

248 Філіпський
Олександр Михайлович член КПУ вища начальник Управління з питань житлового господарства та приватизації Луганська міська рада

249 Дегтяр
Володимир Миколайович член КПУ вища вчитель історії Широківська загальноосвітня середня школа

250 Романов
Микола Ілліч член КПУ вища директор ТОВ „Оптімум"

251 Клименко
Галина Василівна член КПУ вища сільський голова Геройська сільська рада Сакського району

252 Коваленко
Віктор Федорович член КПУ вища начальник Камянсько-Дніпровська держнасінінспекція

253 Таушанов
Ігор Христофорович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Овідіопольский сільський виконавчий комітет

254 Бекряєва
Клавдія Миколаївна член КПУ вища помічник-консуль-тант народного депутата України Верховна Рада України

255 Румянцев
Олександр Анатолійович член КПУ вища голова ЗАО "Информсервис "

256 Дем’янчук
Вікторія Олександрівна член КПУ Вища центр дитячо- юнацької творчості Методист

257 Трофименко
Іван Васильович член КПУ вища голова районної ради ветеранів Полтавська обл., смт. Семенівка, Семенівська районна рада ветеранів

258 Кривченко
Віталій Олексійович член КПУ вища завідуючий віділенням Чернігівська область, м. Ічня, СТОВ "Інтер"

259 Вітренко
Валентин Володимирович член КПУ вища вчитель німецької мови Нов.-Волинська міська гімназія ім. Л.Українки

260 Гарнюк
Ольга Петрівна член КПУ середня робітниця ТОВ "Удич-цукор" с. Удич Теплицького району Вінницької області

261 Мачульський
Микола Васильович член КПУ вища помічник-консультант народного депутат України Верховна Рада України

262 Король
Жанна Георгіївна член КПУ с/ спец. I -й секретар студенка I курс Одеської юридичної академії Черкаський обком ЛКСМУ

263 Мельник
Дмитро Лукич член КПУ вища аспірант Хмельницький державний університет "Поділля"

264 Руденко
Микола Іванович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Верховна Рада України

265 Шпундра
Володимир Григорович член КПУ вища заст. директора Фонд розвитку Печерського рай-ну м.Києва

266 Томілов
Володимир Васильович член КПУ вища маневровий диспетчер ст. Яснувата Донецької залізниці

267 Бережний
Віктор Григорійович член КПУ вища пенсіонер

268 Храпов
Сергій Анатолійович член КПУ вища помічник - консультант народного депутата України Дніпропетровська міська рада

269 Безрученко
Володимир Олександрович член КПУ вища викладач, доцент Інститут сходознавства й міжнародних відносин "Харківський колегіум"

270 Луцький
Валерій Андрійович член КПУ вища начальник планово-економічного відділу Державне господарство „Плодовод" Сімферопольського району

271 Бухало
Ганна Олексіївна член КПУ Вища лікарь ПП. "Вибір-98"

272 Калач
Микола Васильович член КПУ с/спец. технік експлуат. ст. Яснувата Донецької залізниці

273 Журавльов
Микола Євгенович член КПУ Вища помічник-консультант народного депутата України Калінінський виконком м. Донецька

274 Попова
Катерина Вікторівна член КПУ н/вища студентка Східноукраїнський на-ціональний університет ім. В.Даля

275 Дубінін
Віктор Власович член КПУ Вища директор Мале господарське підприємство „Мисль"

276 Мільруд
Олена Іванівна член КПУ Вища помічник-консультант народного депутата України Орджонікідзевсь-кий районний виконавчий комітет м. Харкова

277 Попченко
Ірина Петрівна член КПУ Вища завідувач бібліотеки Середня школа N 3 м. Старий Крим Кіровського району

278 Ільяшенко
Олександр Павлович чл..КПУ вища пенсіонер

279 П’ятигорець
Володимир Іванович член КПУ вища помічник -консультант народного депутата України Одеський міський виконавчий комітет

280 Басараб
Іван Кирилович член КПУ вища юрист-консульт ПП "Аргіс" Голо-пристан-ського району

281 Симоненко
Олена Іванівна член КПУ вища помічник-консультант народного депутата Миколаївська міська рада

282 Касьян
Микола Миколайович член КПУ вища зав.оргвідділом Маловисківисківська районна рада

283 Гриценко
Євген Антонович член КПУ вища директор ПСП "Лозоватка" Полтавська обл., Чутівський район ПСП "Лозоватка"

284 Количева
Олена Олександрівна член КПУ вища економіст Український державний геологорозвідувальний інститут, м. Чернігів

285 Мороз
Людвіна Михайлівна член КПУ вища радник голови райради Олевська райрада

286 Шалінський
Анатолій Гаврилович член КПУ вища помічник-консультаат народного депутата України Староміська районна рада м. Вінниці (кадрове та фінансове обслуговування)

287 Гусєв
Микола Миколайович член КПУ вища державний регістратор Романстка міська рада

288 Бурлак
Микола Євгенович член КПУ С/спец. заступник голови правління по транспорту Теофіпільське ВАТ "Сільгосптехніка"

289 Галицький
Володимир Віталійович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Верховна Рада України

290 Пономар
Людмила Миколаєвна член КПУ середня техн.робітник ЖЕКУ Дарницький ЖЕК

291 Дяченко
Станіслав Васильович член КПУ вища помічник-консультант народного депутата України Міськр

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Вакансии
Больше вакансий
Business Analyst
Киев Semantrum
Юрисконсульт
Киев Група Компаній ЛІГА
Менеджер з продажів реклами
Киев Медіа холдинг Ligamedia
Разместить вакансию

Комментарии

Последние новости