400 млн грн: готель "Козацький" придбали на майданчику УУБ
![400 млн грн: готель "Козацький" придбали на майданчику УУБ 400 млн грн: готель "Козацький" придбали на майданчику УУБ](https://wsrv.nl/?output=webp&url=storage.liga.net/images/general/2024/07/18/20240718144550-3426.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
За право приватизувати цей єдиний майновий комплекс змагалося три учасники, право викупити його виборов інвестор, який брав участь у торгах на майданчику Української універсальної біржі.
Стартова вартість лота становила 155,5 млн грн. Проте "боротьба" за об’єкт була досить запеклою і ставки зростали у кожному раунді. За результатами торгів вартість зросла у 2,5 раза і склала 400 млн грн. А із врахуванням ПДВ переможець сплатить до бюджету 480 млн грн. Інвестора-переможця залучив до аукціону та супроводжував на усіх етапах підготовки та участі у торгах майданчик ТОВ "Українська універсальна біржа".
"Вітаємо нашого учасника. Це спільна перемога, на яку працювали ми разом. Тепер інвестор повинен лише підписати протокол торгів та сплатити переможну ставку і ПДВ у сумі 80 млн грн", – розповідає директор ТОВ "Українська універсальна біржа" Сергій Гладкий.
І про об’єкт. Інвестор отримає діючий бізнес у самому серці столиці: будівля розташована на вул. Михайлівській, 1/3. Тут надають послуги із проживання, харчування, проведення конференцій. Готель налічує 135 номерів, 3 ресторанні зали та 5 конференц-залів різної площі, які розраховані на зібрання від 45 до 250 учасників. Загальна площа усієї будівлі 9513 кв. м.
Більше аукціонів із малої приватизації шукайте на майданчику Української універсальної біржі.
З нами працювати просто, а вигравати легко.