Звернення колективу ПАТ "Київгаз" до Президента України
990785ce177ed62ba58a4fdbf2b9c839.jpg

На вимогу майже двох тисяч працівників компанії "Київгаз" 18 лютого 2016 р. були проведені загальні збори колективу. Працівники компанії виступили із критикою наклепницької та "чорної" інформаційної кампанії, яка вже тривалий час ведеться проти ПАТ "Київгаз" та прийняли рішення щодо звернення до керівництва держави та міста Києва.

Під час загальних зборів було зазначено, що протягом останніх декількох місяців компанія отримала декілька сотень індивідуальних звернень працівників "Київгазу". Усі вони висловлювали застереження щодо постійних та систематичних провокативних заяв у ЗМІ та погроз із уст різноманітних публічних осіб, які закидали компанії порушення законодавства та буквально закликали до фізичного захоплення компанії.

На зборах було обговорено небезпеку від можливих цілеспрямованих кроків з боку недоброзичливців для створення надзвичайних ситуацій, диверсій або й навіть терактів на газових мережах Києва. Колектив розцінює розпалювання конфлікту довкола компанії як атаку для агресивного поглинання з подальшою зміною менеджменту підприємства. І все це має ознаки однозначного рейдерського поглинання компанії "Київгаз".

Це означає не що інше як готовність низки політичних та економічних сил поставити під загрозу стабільне та безпечне газопостачання столиці України.
Зважаючи на це колектив "Київгазу" ухвалив звернення до Президента України Петра Порошенка та голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка. Зокрема, колектив компанії звертає увагу на те, що систематичні конфлікти та напади на компанію є відверто умисними та кримінальними діями.

Інформаційна "чорна" кампанія проти "Київгазу", яка останнім часом загострилася і стала набувати рис "мас-медійного тероризму", змусила колектив компанії звернутися до Президента України Петра Порошенка з проханням взяти під особистий контроль ситуацію створення штучного корпоративного конфлікту. Також працівники "Київгазу" попросили голову Київської міської державно адміністрації Віталія Кличка терміново реагувати на будь-які провокації довкола компанії "Київгаз".

Проте, більше часу на загальних зборах було присвячено питанням фінансово-господарської діяльності "Київгазу". Саме про технічно-економічні результати компанії зазвичай воліють не згадувати ініціатори "чорних" інформаційних компаній.

Зокрема, підприємством сплачені податки в повному обсязі. За п‘ять років, сума вкладень в реконструкцію газотранспортної мережі міста Києва, що не є власністю ПАТ "Київгаз", перевищує сто мільйонів гривень. ПАТ "Київгаз" стало єдиним міським газовим підприємством в Україні, що повністю погасило борг перед НАК "Нафтогаз України".

На даний момент компанія "Київгаз" практично в повній мірі реалізувала комплексну модернізацію системи постачання газу столиці.

Протягом п'яти років (2010-2015 рр.) було здійснено повну заміну технологічного обладнання та виконано капітальний ремонт 189 газорегуляторних пунктів (ГРП) із існуючих 190 ГРП.

В цілому на 26,8% знизилась аварійність внаслідок масової заміни застарілих регуляторів тиску, що в рази зменшило появу ситуацій із завищенням і заниження тиску та витоків газу в системі газопостачання міста Києва. Якщо у 2014 році трапилося 128 аварій, то в 2015 році їх кількість зменшилася до 22.

Висновками НКРЕКП в акті від 22.05.2015 № 80 відмічено про позитивні результати діяльності, відсутність заборгованості на період перевірки, відсутність негативних результатів, отримання прибутку, належний облік, надійний та безаварійний стан виробництва, належний напрямок використання коштів спецрахунку, відсутність недостовірної інформації, вирішені питання по зверненням громадян. Крім того, у 2016 році показники роботи ПАТ "Київгаз" високо оцінені Економічним відділом Посольства США в Україні.

Подписывайтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter и Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.