Заступниця гауляйтера Сальдо отримала підозру у колабораціонізмі
![Заступниця гауляйтера Сальдо отримала підозру у колабораціонізмі Заступниця гауляйтера Сальдо отримала підозру у колабораціонізмі](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2022/09/06/20220906155146-1827.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Прокуратура заочно повідомила про підозру у колабораціонізмі заступниці голови окупаційної адміністрації у Херсонській області. Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.
Дивіться нас на YouTube: пояснюємо складні речі простими словами
Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини
За даними слідства, у червні мешканка Донецької області, перебуваючи на тимчасово окупованій території Херсонської області, погодилася на співпрацю з окупаційною владою.
Її призначили так званою "заступницею голови військово-громадянської адміністрації Херсонської області" у галузі цифровізації та соціальної політики.
Підозрювана займалася запуском російських радіостанцій і мобільних операторів в окупованій області. Також жінка керувала відкриттям нових відділень Пенсійного фонду й пошти, Центру зайнятості для залучення місцевого населення до роботи під прапором країни-агресорки Росії.
Правоохоронці зазначили, що їй заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності за ч. 5 ст. 111-1 КК України.
- У квітні окупанти призначили головним гауляйтером Херсонської області Володимиром Сальдо. В Україні заарештували активи компанії херсонського колаборанта Сальдо.
Читайте також: Депутата Херсонської міськради підозрюють у колабораціонізмі