ДСНС спростовує влучання ракети в пункт радіоактивних відходів у Києві
![ДСНС спростовує влучання ракети в пункт радіоактивних відходів у Києві ДСНС спростовує влучання ракети в пункт радіоактивних відходів у Києві](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2022/02/27/20220227111655-9875.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
ДСНС спростовую інформацію, що під час обстрілу Києва російські окупанти влучили ракетою у пункт заховання радіоактивних відходів київської філії Об'єднання Радон. Про це йдеться у повідомленні служби у Telegram.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
Рятувальники виїхали на місце події для розвідки та вимірювання радіаційного фону повітря. На місці було встановлено, що внаслідок обстрілів невідомий об’єкт влучив поруч з підприємством та не потрапив у важливі об‘єкти.
Як зазначила Олена Полякова, заступниця директора Об’єднання Радон з виробничих питань: "Виходу радіонуклідів в довкілля не відбулося, радіаційний фон у нормі, поверхневого забруднення немає".
Також на місці працювала дослідно-випробувальна лабораторія Головного управління ДСНС, яка підтвердила, що загрози для населення немає.
- 27 лютого вночі Державна інспекція з ядерного регулювання заявила, що російські окупанти влучили ракетою у пункт утилізації радіоактивних відходів київської філії Об'єднання Радон.