Як виглядало місце масового поховання під Ізюмом у березні й серпні: супутникові знімки
Як виглядало місце масового поховання під Ізюмом у березні й серпні: супутникові знімки
![Як виглядало місце масового поховання під Ізюмом у березні й серпні: супутникові знімки Як виглядало місце масового поховання під Ізюмом у березні й серпні: супутникові знімки](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2022/09/17/20220917230141-3019.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Компанія орбітального моніторингу Maxar опублікувала супутникові знімки, за якими можна побачити, як змінилося з березня до серпня 2022 місце в лісі під Ізюмом, де після деокупації було виявлено масове поховання.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини
"Коли нещодавно російські війська покинули Харківську область України, український уряд і ЗМІ повідомили про виявлення місця масового поховання недалеко від міста Ізюм. Ось космічні знімки Пишанського цвинтаря, або входу на "Лісовий цвинтар" за березень 2022 і серпень 2022", – сказано у коментарі до опублікованих знімків.
![Спутниковый снимок леса возле Изюма – март 2022 (Фото – Maxar)](https://www.liga.net/images/general/2022/09/17/20220917230142-3816.jpg)
![Спутниковый снимок леса возле Изюма – август 2022 (Фото – Maxar)](https://www.liga.net/images/general/2022/09/17/20220917230141-3019.jpg)
- 15 вересня видання Current Time опублікувало фотографії масового поховання, виявленого у лісі біля Ізюма Харківської області після звільнення міста від російських окупантів. На місці знайдено 440 могил.
- Уповноважений з приводу осіб, які зникли безвісти за особливих обставин, Олег Котенко заявив, що "кількість загиблих в Ізюмі може в рази перевищувати Бучанську трагедію".
- 16 вересня президент Володимир Зеленський опублікував фотографії жертв російських окупантів, ексгумація яких проводиться на території масового поховання у лісі біля Ізюма, і заявив, що "це має бачити весь світ".
Читайте також: Декілька Буч. Від чого ЗСУ звільнили мешканців Ізюма. Свідоцтво