Комплекси SAMP/T. Українські військові уже поїхали до Європи на навчання
![Комплекси SAMP/T. Українські військові уже поїхали до Європи на навчання Комплекси SAMP/T. Українські військові уже поїхали до Європи на навчання](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/01/26/20230126230455-4764.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Перші українські військові поїхали до Європи опановувати французько-італійські системи протиповітряної оборони SAMP/T. Про це повідомив у неділю командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини
"Щиро дякую урядам Франції та Італії за ухвалене рішення стосовно надання систем ППО/ПРО SAMP/T-Mamba для захисту України від ракетного терору Росії та посилення системи протиповітряної оборони держави. Негайно ухвалив рішення про відрядження необхідної кількості підрозділів зенітних ракетних військ на навчання. І вони вже в дорозі", – йдеться в повідомленні Олещука.
Він заявив, що військові мають повернутися до України навесні уже з комплексами SAMP/T.
- 3 лютого стало відомо, що Франція та Італія вирішили навесні передати Україні системи протиповітряної оборони SAMP/T, про які вона просила останні кілька місяців.
- За оцінками Італії, система ППО SAMP/T буде розгорнута в Україні протягом семи-восьми тижнів.