Пости у соцмережах нашкодили операції у Сєвєродонецьку — Маляр
![Пости у соцмережах нашкодили операції у Сєвєродонецьку — Маляр Пости у соцмережах нашкодили операції у Сєвєродонецьку — Маляр](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2022/06/20/20220620161558-6713.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Повідомлення в соцмережах до офіційних заяв Генштабу "частково зривають воєнні операції". Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у Facebook.
Читайте нас в Telegram: головні новини коротко
Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе
Зокрема, за словами Маляр, передчасна публікація інформації нашкодила операції у Сєвєродонецьку, оскільки "Збройним силам не дали доробити заплановане".
Маляр зазначила, що поширення інформації "забирає у ЗСУ час — добу/дві, за які вони ще могли реалізовувати свої воєнні плани та маневри в умовах не публічності".
"Приміром, одночасно з виходом з або заходом в місто реалізовуються паралельно декілька задач. І для їхньої реалізації важливо це робити в умовах інформаційної тиші", – пояснила вона.
Тим часом мер Сєвєродонецька Олександр Стрюк в ефірі єдиного телемарафону заявив, що "всі військові підрозділи, які мали відійти на більш укріплені позиції, вийшли, тому оточення не вдалося".
Читайте також: Відведення військ від Сєвєродонецька потрібне для стратегічної перемоги – голова ГУР