Росія взялася за виховання "гітлерюгенда" з маріупольських дітей – фото
![Росія взялася за виховання "гітлерюгенда" з маріупольських дітей – фото Росія взялася за виховання "гітлерюгенда" з маріупольських дітей – фото](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2022/08/27/20220827073528-6233.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Країна-окупант Росія на захоплених у лютому-березні 2022 року українських територіях вже влаштовує військово-політичні табори для дітей, де їм "промивають мізки, вчать стріляти та ненавидіти Україну". Про це, показавши фото, пише пресслужба Маріупольської міськради у вигнанні.
Читайте нас в Telegram: головні новини коротко
Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини
За даними законної влади, ворог із поплічниками в окупації влаштував такий табір щонайменше у селі Мелекіне на узбережжі Азовського моря.
"Окупанти продовжують втілювати в життя методички нацистів. Колаборанти намагаються перетворювати маріупольських дітей на гітлер'югенд (молодіжна організація нацистів Третього рейху. – Прим. ред.)", – підписано знімки.
![Росія взялася за виховання "гітлерюгенда" з маріупольських дітей – фото](https://www.liga.net/images/general/2022/08/27/20220827073740-8595.jpg)
![Росія взялася за виховання "гітлерюгенда" з маріупольських дітей – фото](https://www.liga.net/images/general/2022/08/27/20220827074226-1720.jpg)
![Росія взялася за виховання "гітлерюгенда" з маріупольських дітей – фото](https://www.liga.net/images/general/2022/08/27/20220827074207-9330.jpg)
![Росія взялася за виховання "гітлерюгенда" з маріупольських дітей – фото](https://www.liga.net/images/general/2022/08/27/20220827073439-5999.jpg)
Аналогічні табори, центри та гуртки, де дітей вчать ненавидіти Україну, з'явилися у перші тижні та місяці окупації у 2014 році в Криму та на Донбасі.
- Наприкінці березня 2022 року, через три тижні після початку тотального вторгнення Росії в Україну, в Донецькій обласній військовій адміністрації повідомили, що у Мангуші та Мелекіному вмирають від голоду маріупольці, які втекли від постійних обстрілів окупантів із блокадного міста.
- Колаборанти росіян заявили, що ті навмисне зруйнували Маріуполь для "очищення від скверни краси".
- Вчити дітей для окупантів? Ні. Як педагоги школи біля Азовсталі виїхали та заснували ліцей.
Слухайте аудіо: Школяр у Росії доніс на вчительку за антивоєнні промови: вона отримала строк