У Чорногорії офіціанти кафе ходять в одязі із символом Z. Посольство України направило ноту
У чорногорській Подгориці, в кафе під назвою "Російський Бар", офіціанти на робочому одязі носять окупаційну символіку росіян
![У Чорногорії офіціанти кафе ходять в одязі із символом Z. Посольство України направило ноту У Чорногорії офіціанти кафе ходять в одязі із символом Z. Посольство України направило ноту](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2022/08/10/20220810211420-6086.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
У чорногорській Підгориці, в кафе під назвою "Руски Бар", офіціанти на робочому одязі носять окупаційну символіку росіян. Посольство України надіслало ноту протесту, повідомляє пресслужба посольства.
Слідкуйте за перевіреними новинами тепер і у WhatsApp
Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини
"Ми обурені тим, що в столиці Чорногорії один із закладів громадського харчування настільки зухвало і відкрито підтримує російські злочини проти України та українського народу", – йдеться у повідомленні.
Посольство України надіслало ноту до відповідних органів влади Чорногорії і чекатиме на офіційну реакцію, зазначили в українському представництві.
- У квітні Верховна Рада ухвалила закон №7214, яким визнала Росію державою-терористом із тоталітарним неонацистським режимом та заборонила її пропаганду, а також пропаганду акту агресії Росії проти України.
- 31 липня парламент Чорногорії ухвалив резолюцію із засудженням військової агресії Росії проти України.