У Маріуполі стався замах на гауляйтера Іващенка. Поки що невдалий — радник мера
![У Маріуполі стався замах на гауляйтера Іващенка. Поки що невдалий — радник мера У Маріуполі стався замах на гауляйтера Іващенка. Поки що невдалий — радник мера](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2022/08/20/20220820163620-3640.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
У зруйнованому та окупованому Росією Маріуполі стався замах на гауляйтера Костянтина Іващенка, який називає себе "мером" захопленого міста. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.
Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram
Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини
За його словами, замах на Іващенка був невдалим. Водночас Андрющенко зазначив, що "це лише початок".
"Ну що? Досі смішно від "відплата вже тут?" Далі буде", – написав він.
Російські пропагандистські "ЗМІ" повідомили про те, що на в'їзді до зоопарку Маріуполя було закладено вибуховий пристрій, який спрацював у момент під'їзду автомобіля гауляйтера.
ДОВІДКА. Напередодні повномасштабного вторгнення Росії Іващенко був депутатом міськради Маріуполя від забороненої проросійської ОПЗЖ. Після 24 лютого він перейшов на бік противника та разом з іншими депутатами ОПЗЖ допомагав окупантам, коригуючи обстріли критичної інфраструктури міста. У квітні терористи ДНР призначили його гауляйтером Маріуполя.
- Сили безпеки та оборони закликали весь цивілізований світ не допустити анонсованого судилища у Маріуполі над українськими захисниками. Україна вимагає негайно направити представників Організації Об'єднаних Націй, Міжнародного комітету Червоного Хреста до місць, де утримуються українські військовополонені.
- Російські окупанти планують провести судилище над українськими військовополоненими у зруйнованому Маріуполі на День Незалежності України, заявив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.
- Росіяни можуть ударити ракетами по захисниках "Азовсталі" під час судилища у Маріуполі на День Незалежності, повідомили в українській розвідці.
Читайте також: Подоляк про судилище над захисниками "Азовсталі": Червоному Хресту настав час думати про репутацію