У Миколаєві виявили російських агенток, які готували проникнення до міста ДРГ: фото
![У Миколаєві виявили російських агенток, які готували проникнення до міста ДРГ: фото У Миколаєві виявили російських агенток, які готували проникнення до міста ДРГ: фото](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2020/07/20/20200720142739-2171.jpeg&w=620&fit=cover&dpr=2)
СБУ провела багатоетапну спецоперацію з викриття та знешкодження агентурної мережі Росії, яка мала забезпечити приховане проникнення ворожих ДРГ у Миколаїв. До мережі входили колишні військовослужбовиці. Про це повідомляє пресслужба СБУ.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе
Правоохоронці встановили, що агентурну групу було сформовано резидентом під кураторством генерала російських окупаційних сил. До її складу входило п'ять осіб із числа жителів Миколаєва.
Серед них – колишні українські військовослужбовиці з підрозділів, дислокованих у регіоні. Їх залучали для додаткової конспірації: вони нібито не мали викликати підозри в українських силовиків.
Для отримання секретних відомостей, включно з позиціями українських підрозділів, зловмисники намагалися "в темну" використати чинних військовослужбовців. У них випитували секретну інформацію нібито у дружній розмові.
![У Миколаєві виявили російських агенток, які готували проникнення до міста ДРГ: фото](https://www.liga.net/images/general/2022/05/17/20220517183011-9234.jpeg)
Агенти також збирали інформацію про суспільно-політичну обстановку в регіоні та наслідки ворожих ракетних ударів по Миколаєву.
Після виконання завдань частину агентів мали евакуювати до окупованого Криму, іншим обіцяли керівні посади у разі окупації Миколаївщини.
Активних учасників ворожої групи затримано.
![У Миколаєві виявили російських агенток, які готували проникнення до міста ДРГ: фото](https://www.liga.net/images/general/2022/05/17/20220517183010-5670.jpeg)
Під час обшуків за місцями їхнього проживання правоохоронці виявили засоби зв'язку, флеш-накопичувачі з підтвердженнями підривної діяльності, гроші, виділені для забезпечення діяльності ДРГ окупантів.
![У Миколаєві виявили російських агенток, які готували проникнення до міста ДРГ: фото](https://www.liga.net/images/general/2022/05/17/20220517183012-4437.jpeg)
Затриманим повідомили про підозру у держзраді. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.
СБУ шукає інших, причетних до діяльності російської агентурної групи.
Читайте також: Миколаїв обстріляли із "Ураганів". Окупанти знову застосували касетні боєприпаси – фото