У Раді зібрали підписи за висловлення недовіри омбудсменці Денісовій – СН
![У Раді зібрали підписи за висловлення недовіри омбудсменці Денісовій – СН У Раді зібрали підписи за висловлення недовіри омбудсменці Денісовій – СН](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2021/12/14/20211214120718-8737.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
У Верховній Раді зібрали підписи про висловлення недовіри омбудсменці Людмилі Денісовій. Про це повідомила прессекретарка Слуги народу Юлія Палійчук.
Читайте нас в Telegram: головні новини коротко
Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе
"Депутати зібрали підписи про висловлення недовіри уповноваженій з прав людини Людмилі Денісовій", – повідомила Палійчук.
Денісова сьогодні повідомила, що голова Глобального альянсу національних інституцій з прав людини (GANHRI) Маріам Аль-Аттія та голова Європейської мережі національних інституцій з прав людини (ENNHRI) Сірпа Раутіо звернулися з відкритим листом до президента Володимира Зеленського та спікера Ради Руслана Стефанчука.
Вони висловили у листі занепокоєння щодо вотуму недовіри та заявили, що "надзвичайні обставини в Україні не виправдовують неповагу до мандату, перебування на посаді та стабільності інституції уповноваженого".
![У Раді зібрали підписи за висловлення недовіри омбудсменці Денісовій – СН](https://www.liga.net/images/general/2022/05/31/20220531122341-4576.jpg)
![У Раді зібрали підписи за висловлення недовіри омбудсменці Денісовій – СН](https://www.liga.net/images/general/2022/05/31/20220531122428-6254.jpg)
![У Раді зібрали підписи за висловлення недовіри омбудсменці Денісовій – СН](https://www.liga.net/images/general/2022/05/31/20220531122513-3440.jpg)
- Сьогодні, 31 травня, Рада має розглянути питання звільнення Денісової з посади омбудсмена.
- Співрозмовник у керівництві фракції Слуга народу повідомив LIGA.net, що серед причин висловлення недовіри – незадовільна робота Денісової щодо обміну полоненими: "Вона повністю була відсутня під час обмінів. Не зв'язувалася з переговорною групою, але коментувала дуже активно. І коментувала багато зайвого".
Читайте також: Координаційний штаб із питань полонених очолив начальник ГУР