Південь. Взяли під контроль п'ять сіл, відігнали дві ДРГ, знищили понад 70 ворогів і "Панцир С1"
![Південь. Взяли під контроль п'ять сіл, відігнали дві ДРГ, знищили понад 70 ворогів і "Панцир С1" Південь. Взяли під контроль п'ять сіл, відігнали дві ДРГ, знищили понад 70 ворогів і "Панцир С1"](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2022/04/24/20220424180145-4396.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
24 квітня на південному напрямку Збройні сили України встановили контроль у п'яти населених пунктах біля адмінкордону з Херсонською областю. Про це повідомляє оперативне командування "Південь".
Дивіться нас на YouTube: пояснюємо складні речі простими словами
Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе
У Миколаївській і Херсонській області противник продовжує обороняти зайняті рубежі й обстрілювати з артилерії та мінометів населені пункти й позиції ЗСУ.
Окупанти посилили розвідувальну активність у бік адміністративного кордону Миколаївської області – ЗСУ зірвали спробу висування двох диверсійно-розвідувальних груп ворога. Зазнавши втрат до 50% складу ДРГ, росіяни відступили.
Підрозділи ЗСУ забезпечили контроль території у районі ще п'яти населених пунктів Миколаївської області поблизу адмінкордону з Херсонською областю.
Втрати окупантів 24 квітня склали:
- 73 росіянина;
- 7 одиниць техніки, серед яких зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир С1", автомобільна й броньована техніка.
Корабельне угруповання у Чорному морі постійно змінює кількісний склад у зв'язку з періодичними заходами до баз окупованого Криму. Але основний склад продовжує утримувати територію України під загрозою ракетних ударів.
Читайте також: Сьогодні знищено 13 танків і не менше 100 солдатів російської армії на Донбасі