Бахмут. Російський Су-25 збили з двох кілометрів ракетою з польського ПЗРК "Перун"
13 лютого у Бахмуті нацгвардійці збили російський штурмовик Су-25 з ПЗРК "Перун".
![Бахмут. Російський Су-25 збили з двох кілометрів ракетою з польського ПЗРК "Перун" Бахмут. Російський Су-25 збили з двох кілометрів ракетою з польського ПЗРК "Перун"](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/02/14/20230214104341-8728.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
13 лютого о 18:03 нацгвардійці однією ракетою з переносного ракетно-зенітного комплексу "Перун" збили черговий російський штурмовик Су-25. Про це повідомляє пресслужба Східного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України.
Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram
Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини
"Хлопці вразили ціль з першого пострілу. Штурмовик загорівся і далі почав знижуватися за лінією перетину, доля пілотів невідома", – йдеться у повідомленні.
В Нацгвардії також зазначили, що штурмовик знешкодив гвардієць Максим Балута, який на початку війни 6 березня збив перший ворожий літак на Харківщині.
- 7 лютого 2023 року в небі над Бахмутом нацгвардійці "Іглою" збили ударний гелікоптер Мі-24.
- Того ж дня у Бахмуті українські прикордонники знешкодили російський Су-25. З'явилось відео.