Патрульна поліція почала залучати військкомати до боротьби з любителями дрифту – фото
![Патрульна поліція почала залучати військкомати до боротьби з любителями дрифту – фото Патрульна поліція почала залучати військкомати до боротьби з любителями дрифту – фото](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/04/23/20230423144024-5164.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Патрульна поліція почала залучати військкомати до боротьби з любителями форсажу та дрифту в Києві. Про це повідомив перший заступник начальника департаменту Патрульної поліції Олексій Білошицький.
Читайте нас в Telegram: головні новини коротко
"Ми воюємо, щоб люди могли нормально жити. Але всьому є межі. Заганяти заряджені тачки в самісінький центр міста, ревіти там моторами, дрифтувати вулицями — то вже називається фарс під час війни. А біля цих заряджених моторів крутяться молодчики, які за віком і станом здоровʼя могли б, наприклад, тримати автомат", – написав Білошицький.
Він пояснив, що поліція неодноразово попереджала водіїв про неприпустимість такої поведінки та деяких притягувала до відповідальності, але це не допомогло.
"Отож, цього разу ми запросили на захід [біля НСК "Олімпійський"] воєнкомів. Які, своєю чергою, "запрошували" форсажників. Щоб пацани "не розстроювалися", є гідний лайфхак: автомат теж можна прокачати й протюнити", – написав Білошицький.
![Патрульна поліція почала залучати військкомати до боротьби з любителями дрифту – фото](https://www.liga.net/images/general/2023/04/23/20230423144020-5326.jpg)
![Патрульна поліція почала залучати військкомати до боротьби з любителями дрифту – фото](https://www.liga.net/images/general/2023/04/23/20230423144019-6371.jpg)
![Патрульна поліція почала залучати військкомати до боротьби з любителями дрифту – фото](https://www.liga.net/images/general/2023/04/23/20230423144016-6322.jpg)
![Патрульна поліція почала залучати військкомати до боротьби з любителями дрифту – фото](https://www.liga.net/images/general/2023/04/23/20230423144017-4634.jpg)
![Патрульна поліція почала залучати військкомати до боротьби з любителями дрифту – фото](https://www.liga.net/images/general/2023/04/23/20230423144014-1385.jpg)
- Минулого року в вересні журналіст Української правди Михайло Ткач опублікував матеріал під назвою "Форсаж під час війни. Як мешканців столиці тероризують вуличними гонками", в якому показав, як у Києві водії влаштовують перегони в умовах воєнного стану.
- Після виходу цього сюжету Патрульна поліція заявила, що складає протоколи та виписує штрафи таким порушникам.
- 23 червня 2022 року депутати Київради проголосували за заборону на час воєнного стану руху автомобілів і мотоциклів з глушниками-"прямострумами" без шумопоглиначів.