"Динамо" перемогло "Фенербахче" і вийшло до третього раунду кваліфікації ЛЧ
Фото - ЕРА

Сьогодні, 27 липня, "Динамо" Київ здобуло перемогу над стамбульським "Фенербахче" у матчі-відповіді кваліфікації Ліги чемпіонів.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь киян. Перший гол у ворота господарів поля забив Буяльський на 57-й хвилині, а на 89-й Салаї зрівняв рахунок. Гра перейшла до овертаймів, а на 114-й хвилині постріл Караваєва приніс "Динамо" перемогу.

Перший матч проходив у польському місті Лодзь і завершився внічию з рахунком 0:0, тож команда Мірчі Луческу пройшла далі.

У третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів "Динамо" зустрінеться з австрійським "Штурмом" із Граца. Базові дати матчів – 2, 3 та 9 серпня.