Двірник із Херсона став чемпіоном світу з джиу-джитсу. Гроші на дорогу збирав у соцмережах
Ігор Євтушенко (фото – Facebook Євтушенко)

48-річний Ігор Євтушенко, який працює двірником херсонської школи №57, виграв золоту медаль на чемпіонаті світу з джиу-джитсу, що відбувся в Об'єднаних Арабських Еміратах. Про це повідомляє пресслужба Херсонської міськради.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Євтушенко, який є чинним чемпіоном України та Європи з джиу-джитсу, на чемпіонаті світу виступав у категорії "Майстер 4" (69 кг). У фіналі він переміг представника Азербайджану Азаду Джафарзаде.

Ігор Євтушенко в Абу-Дабі (фото – Facebook Євтушенко)

У міськраді повідомили, що перед від'їздом спортсмена до ОАЕ від імені мера подарували йому кімоно. При цьому гроші на дорогу до ОАЕ Євтушенко змушений був збирати у соцмережах. Чиновники кажуть, що "пишаються нашим спортсменом і всією громадою".

Як написав сам Євтушенко, він почав займатися джиу-джитсу у 42 роки без будь-якої бази в інших видах спорту. Раніше багато років працював водолазом-рятувальником.

"Прийшов з вулиці. Неодноразово ставав переможцем та призером як українських, так і міжнародних турнірів. Працюю у вільний від тренувань час звичайним двірником у звичайній школі", – написав спортсмен.

За його словами, на поїздку до ОАЕ йому не вистачало $700. "Для мене ця сума непідйомна", – написав він і попросив допомогти зібрати гроші на дорогу.