Футбол. Збірна України обіграла Ірландію у матчі Ліги націй УЄФА

Збірна України у першому для себе матчі Ліги націй обіграла команду Ірландії з мінімальним рахунком 1:0. Про це повідомляє Суспільне.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Через насичений графік матчів головний тренер збірної Олександр Петраков вирішив випустити майже повністю резервний склад. Винятком став захисник Віталій Миколенко, який утретє провів на полі 90 хвилин.

У першому таймі далеким ударом гол забив Тарас Качараба. Проте гол скасували через офсайд в Артема Довбика, який асистував захиснику.

На старті другого тайму на полі з’явився Віктор Циганков. І майже одразу він відкрив рахунок зі штрафного удару.

Україна стартує у Лізі націй, набираючи три очки.

Попри перемогу Україна не йде лідером у турнірній таблиці групи. У паралельному матчі Шотландія здолала Вірменію 2:0 та внаслідок цього стала лідером.