Футбол. "Шахтар" переміг "Динамо" в матчі за Суперкубок України

Донецький "Шахтар" з рахунком 3:0 переміг київське "Динамо" в матчі за Суперкубок України з футболу. Про це повідомляє Трибуна .

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Рахунок відкрили гірники. На 30-й хвилині Траоре з відскоку від землі головою пробив несильно, але дуже точно в дальній кут.

Після цього команди почали грати жорстко, судді довелося виписати пару жовтих карток.

На старті другого тайму гірники подвоїли перевагу. Свій другий гол в матчі забив Траоре.

На 61-й хвилині Алан Патрік довів рахунок до розгромного.

Луческу спробував врятувати матч, зробивши ряд замін, але ніхто не зміг змінити хід гри.

Всього "Динамо" і "Шахтар" грали один з одним 192 рази. У киян – 80 перемог, у донеччан – 57. Минулого року в матчі за Суперкубок "Динамо" обіграло "Шахтар" з рахунком 1:3. Останній раз команди грали в квітні, тоді сильнішим був київський клуб (0:1).

• У минулому сезоні "Динамо" виграло і Чемпіонат (УПЛ), і Кубок України, здобувши право зіграти за Суперкубок.
  • "Шахтар" минулий сезон закінчив на другому місці Чемпіонату України.
  • Зараз "Динамо" одноосібно лідирує в УПЛ. "Шахтар" йде на другому місці і відстає від киян на три очки.