На Олімпіаді в Пекіні розіграли перший комплект медалей

На Олімпійських Іграх у Пекіні закінчилися перші медальні змагання у лижних перегонах.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Олімпійською чемпіонкою у дисципліні скіатлон серед жінок стала Терезе Йогауг із Норвегії.

Вона подолала дистанцію 2х7,5 км за 44:13,7 с та відірвалася від найближчих суперниць майже пів хвилини.

Срібло здобула представниця ОКР – Наталія Непряєва, третьою фінішувала Терезе Штадлобер з Австрії.

Серед українок найкращий результат показала Марина Анцибор, яка фінішувала 56-ою.

Вікторія Олех показала 60-й результат, Юлія Кроль стала 62-ю, за нею одразу інша українка – Дар'я Рубльова.

ДОВІДКА. Для Терезе Йогауг це друга золота медаль на Олімпійських іграх у кар'єрі, але перша особиста. На Олімпіаді у Ванкувері у 2010 році Йогауг стала чемпіонкою в естафеті. Також у її активі бронза у гонці на 10 км та срібло – на 30 км у Сочі-2014. Олімпіаду-2018 Йогауг пропускала через дискваліфікацію, пов'язану із позитивним допінг-тестом.
  • На зимових Іграх у Пекіні розіграють 109 комплектів нагород у 15 видах спорту. Україну представлятимуть 45 спортсменів, які виступатимуть у 12 видах спорту.
  • Сьогодні, 5 лютого, на Олімпіаді в Пекіні розіграють шість комплектів нагород – у біатлоні, ковзанярському спорті, лижних гонках, шорт-треку, стрибках із трампліна та фристайлі.