Футзал: Україна поступилася Росії на чемпіонаті Європи

У Нідерландах завершився півфінальний матч чемпіонату Європи з футзалу, у якому Україна програла Росії з рахунком 2:3.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

На другій хвилині після розіграшу кутового гравець збірної Росії – Антон Соколов – пробив по центру воріт, після рикошету м'яч залетів у сітку – 1:0 на користь російської команди. Вже за 12 хвилин росіяни оформили другий гол у ворота України.

На 15-й хвилині українцям вдалося відіграти один гол завдяки Євгену Сірому. На перерву команди пішли з рахунком 2:1.

Ніязов у падінні забив третій гол у ворота України на 31-й хвилині, а вже за 4 хвилини Данило Абакшин своєчасно зреагував на простріл Петра Шотурми та забив другий м'яч у ворота Росії. Матч завершився з рахунком 2:3.

Збірна України на чемпіонаті Євро-2022 провела три матчі у межах групового етапу, де зазнала поразки від Нідерландів (2:3) та Португалії (0:1), а також має у своєму активі перемогу над Сербією (6:1).

У чвертьфіналі Україна була сильнішою за команду Казахстану – 5:3.

ДОВІДКА. Для України це 11 чемпіонат Європи (1996, 2001, 2003, 2005, 2007, 2010, 2012, 2014, 2016, 2018, 2022). Двічі українська команда пробивалася до фіналу, де виборола срібні нагороди – у 2001 та 2003 роках.

Сьогодні, 4 лютого, о 21:00 відбудеться другий півфінал, де Португалія зіграє проти Іспанії.

Фінал турніру заплановано на 6 лютого. Команди, які програють у півфіналах, цього дня змагатимуться за бронзові нагороди.

У рейтингу УЄФА збірна України посідає восьме місце, Іспанія – третє, Португалія – друге, а Росія – перше.