Олімпіада Фото EPA (73)

У Пекіні завершилися зимові Олімпійські ігри. У традиційному параді команд прапор України несла біатлоністка Олена Білосюк.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Найбільшу кількість золотих нагород виборола збірна Норвегії – 16. І це рекорд для зимових Олімпійських ігор. Крім того, в активі норвезької команди – 8 срібних та 13 бронзових нагород.

Друге місце у медальному заліку посіла Німеччина, яка виграла 27 медалей, з них 12 золотих, 10 срібних та 5 бронзових.

Китайські олімпійці здобули 9 золотих, 4 срібних та 2 бронзові нагороди. Вони розташувалися на третьому місці командного заліку.
Також у топовій п'ятірці – США та Швеція.

Україна з однією срібною нагородою фристайліста Олександра Абраменка посідає 25-те місце. Цей результат є найгіршим для "синьо-жовтих" за останні 12 років. У 2010 році на Іграх у Ванкувері українці не змогли вибороти жодної медалі.

Наступні зимові Олімпійські ігри відбудуться у 2026 році в Італії.