У стилі Зідана. Зінченко ефектним фінтом віддав пас у матчі за "Арсенал" – відео
Олександр Зінченко (фото - arsenal.com)

Український захисник Олександр Зінченко зробив ефектний фінт у матчі "Арсенал" – "Лестер" Англійської Прем'єр-ліги.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

На 51-й хвилині Зінченко отримав передачу на лівому фланзі, коли на його спині "висів" суперник. Однак українець не розгубився – лівою стопою перекотив м'яч під праву та одразу ж віддав пас партнеру, який був за спиною. Подібними фінтами в історії футболу прославився легендарний Зінедін Зідан.

Матч закінчився з рахунком 4:2 на користь "Арсеналу". Зінченко провів на полі 77 хвилин на позиції лівого захисника. Дублем у матчі відзначився Габріел Жезус, який разом із Зінченком раніше виступав за "Манчестер Сіті".

• Зінченко є вихованцем академії донецького "Шахтаря". На дорослому рівні грав за російську "Уфу", нідерландський ПСВ та англійський "Ман Сіті".
  • Влітку 2022-го Зінченко перейшов у лондонський "Арсенал".