UA
Про новости компаний
04.08.2015, 16:21

ГФС раскрыла схему уклонения от уплаты налогов на 7 млн грн

ГФС раскрыла схему уклонения от уплаты налогов на 7 млн грн - Фото
8a6d2bd311957c0a7c23e9b9b39b0987.jpg

Оперативниками ДФС у Києві викрито факт ухилення від сплати понад 7 мільйонів гривень податків при продажу скрапленого газу

Про це нещодавно повідомив перший заступник начальника Головного управління ДФС у місті Києві полковник податкової міліції Ігор Скороход.

За його словами, оперативники фіскальної служби встановили, що власники мережі авто газозаправних станцій та пунктів, яка включала в себе майже п’ятдесят подібних об’єктів, створили схему реалізації скрапленого газу за готівку практично без застосування касових апаратів, внаслідок чого документально відображається реалізація у роздріб лише 10% від фактично проданого за готівку газу. За попередніми оцінками, лише протягом першої половини 2015 року внаслідок цього до бюджету не було сплачено понад 7 мільйонів гривень акцизного податку.

В рамках кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах оперативниками згідно рішень суду було проведено одразу 13 обшуків, в результаті яких у зловмисників було вилучено комп’ютерну техніку, оригінали фінансово-господарської документації, чорнову бухгалтерію, а також не обліковані готівкові грошові кошти у розмірі близько 4-х мільйонів гривень та навіть печатку "кишенькової" фірми-нерезидента, від імені якої оформлювався імпорт скрапленого газу на територію України.

Наразі вирішується питання щодо документальної позапланової перевірки підприємства, під час якої буде уточнюватись сума завданої державним інтересам шкоди. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги:
Популярное