Основна команда ФК "Прикарпаття" майже в повному складі пішла до армії
![Основна команда ФК "Прикарпаття" майже в повному складі пішла до армії Основна команда ФК "Прикарпаття" майже в повному складі пішла до армії](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2022/04/17/20220417165912-5853.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
14 футболістів і тренери футбольного клубу "Прикарпаття", який до війни виступав у Першій лізі, вступили до лав Збройних сил України. Про це клуб повідомив на своєму сайті у неділю і назвав це безпрецедентним випадком від початку війни.
Слідкуйте за перевіреними новинами тепер і у WhatsApp
Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе
Капітан "Прикарпаття" Василь Цюцюра сказав, що футболісти поки що проходять навчання: вчаться стріляти, чергують на варті.
"Був страх не те що служити, був страх не заважати, бо тут професіонали своєї справи. Це як взяти в професійну команду футболіста з району, він лише заважатиме. Але коли нам військовий комісар пояснив, що нас поступово готуватимуть, дадуть ази та покажуть, як тримати зброю, воювати та захищати Україну, то ми ухвалили рішення і вступили до ЗСУ", – сказав він.
- Чемпіонат України з футболу перервався через війну. "Прикарпаття" займало сьоме місце з 16 команд Першої ліги.