Ворскла-2-3-КуПС_-Ліга-конференцій-УЄФА-_фото-пресслужба-ФК-Ворскла-Полтава_

Полтавська "Ворскла" програла фінському "КуПС" в драматичному матчі і вилетіла з Ліги конференцій УЄФА – нового єврокубка.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Ворскла" повела в рахунку першою. На 48-й хвилині Олів'є Тілль в дотик замкнув передачу на 11-метрову. Через хвилину "КуПС" відігрався: Джордан Себбан забив ударом в дев'ятку через штрафний.

На 55-й "Ворскла" знову вийшла вперед після голу Олександра Скляра ударом головою. Переможний рахунок зберігався практично до кінця матчу, але на 90+3-й Урзо Ніссіля з декількох метрів вразив ворота полтавців.

Основний час закінчився з рахунком 2:2. В екстратаймах на 95-й хвилині червону картку отримав Богдан Кушніренко за жорсткий підкат. А на 111-й Ранжел ударом головою приніс "КуПС" перемогу.

2:3. "Ворскла" програла "КуПС" на домашньому полі та вилітає з Ліги конференцій УЄФА. Тиждень тому команди зіграли внічию 2:2 в Куопіо. Загальний рахунок протистояння – 4:5 на користь фінів.

• Україну в єврокубках ще представлять "Динамо" Київ (груповий етап ЛЧ), "Шахтар" Донецьк (кваліфікація ЛЧ, зіграє з "Генком"), "Зоря" Луганськ (кваліфікація Ліги Європи), "Колос" Ковалівка (кваліфікація Ліги конференцій, зіграє з "Шахтар" Караганда).

Дивіться також: "Київ – це ми". ФК "Динамо" представив нову форму в стилі 90-х: фото, відео