Підозра у хабарі. Заступника голови Харківської облради взяли під варту – САП
![Підозра у хабарі. Заступника голови Харківської облради взяли під варту – САП Підозра у хабарі. Заступника голови Харківської облради взяли під варту – САП](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2020/07/21/20200721163945-2288.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Заступник голови Харківської обласної ради вчора 24 липня 2021 року був узятий під варту за рішенням Вищого антикорупційного суду, його підозрюють в отриманні хабаря. Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Слідкуйте за перевіреними новинами тепер і у WhatsApp
Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе
Заступник голови Харківської облради був затриманий 22 липня, коли, за версією НАБУ і САП, разом з адвокатом отримував останню частину хабаря від директора одного з харківських комунальних підприємств. В обмін на 1 млн 50 тис грн директору нібито обіцяли не звільняти його із займаної посади.
За даними Слово і діло, йдеться про представника партії ОПЗЖ Андрія Малиша. За клопотанням НАБУ і САП суд вирішив узяти його під варту під заставу в 4,75 млн грн до 20 вересня 2021 року.
Читайте також: ДБР заявило про затримання прокурора Бердянської окружної прокуратури на хабарі в $25 000