До Чорноморська підходить перше з 24 лютого торгове судно
![До Чорноморська підходить перше з 24 лютого торгове судно До Чорноморська підходить перше з 24 лютого торгове судно](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2022/08/06/20220806165915-2355.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
До порту Чорноморськ під Одесою підходить перше з початку повномасштабного вторгнення Росії торгове судно. Про це повідомив у Telegram речник Одеської ОВА Сергій Братчук.
Дивіться нас на YouTube: пояснюємо складні речі простими словами
Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини
За його словами, йдеться про турецьке суховантажне судно Fulmar S, яке ходить під прапором Барбадосу. Очікується, що воно прибуде до порту близько 20:00, повідомив у Facebook Андрій Клименко, голова Моніторингової групи Інституту Чорноморських стратегічних досліджень та головний редактор BlackSeaNews.
![До Чорноморська підходить перше з 24 лютого торгове судно](https://www.liga.net/images/general/2022/08/06/20220806165810-1166.jpg)
За його словами, судно вийшло з порту Бандирма у Мармуровому морі ще 27 липня, потім стояло на якірній стоянці біля порту Пендік у Мармуровому морі та біля протоки Босфор у Чорному. 5 серпня Fulmar S рушило у бік Чорноморська.
У Міноборони Туреччини повідомили, що судно пройшло перевірку перед відходом в Україну.
- Перше судно Razoni з українським зерном у межах стамбульської угоди вийшло із порту Чорноморська 1 серпня. Воно прямує до Лівану.
- 5 серпня з одеських портів вирушив перший караван у складі трьох суден Navi Star, Rojen та Polarnet. Вони йдуть до Туреччини, Великої Британії та Ірландії.
Читайте також: Експорт українського зерна вдвічі відстає від минулорічних показників: таблиця