Мінекономіки заявило про дефіцит робочих рук через війну. Пропонує перенавчати жінок
![Мінекономіки заявило про дефіцит робочих рук через війну. Пропонує перенавчати жінок Мінекономіки заявило про дефіцит робочих рук через війну. Пропонує перенавчати жінок](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2022/11/22/20221122135256-3202.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
На тлі мобілізації до армії українська економіка зіткнулася з нестачею робочої сили, тому Міністерство економіки пропонує перекваліфіковувати жінок на ті професії, представники яких пішли воювати. Про це повідомила глава відомства Юлія Свириденко.
Дивіться нас на YouTube: пояснюємо складні речі простими словами
За її словами, зараз потрібно приділити більше уваги програмам перекваліфікації українців, які залишаються в тилу, на професії, які мають максимальний попит.
"В першу чергу мова йде про жінок, які вже сьогодні опановують колись суто "чоловічі" професії. Наприклад, тілоохоронців, водіїв вантажівок, автобусів або навіть тракторів – такі зараз реалії ринку праці", – сказала Свириденко.
Перекваліфікація спеціалістів, разом із працевлаштуванням ветеранів – це головні виклики для уряду на ринку праці, додала перша віцепрем’єр-міністерка.
- 5 січня 2024 року мер Одеси Геннадій Труханов заявив, що у місті не вистачає чоловіків-водіїв, оскільки вони пішли воювати.
Читайте також: "Керувати нема кому". Миколаїв змушений скорочувати кількість автобусів: водіїв мобілізують