За тиждень через Дію електронно забронювали понад 55 000 працівників критичних підприємств
![За тиждень через Дію електронно забронювали понад 55 000 працівників критичних підприємств За тиждень через Дію електронно забронювали понад 55 000 працівників критичних підприємств](https://wsrv.nl/?output=webp&url=storage.liga.net/images/general/2024/07/24/20240724171458-3698.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
За тиждень через державний застосунок "Дія" було заброньовано понад 55 000 працівників критично важливих підприємств і тих, які забезпечують потреби Сил оборони. Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації.
Дивіться нас на YouTube: пояснюємо складні речі простими словами
Відомство пише, що лише за тиждень із запуску послуги через Дію забронювали 55 000+ працівників критично важливих підприємств і тих, які забезпечують потреби захисників.
У Мінцифрі наголошують, що новий сервіс усуває людський фактор та "значно прискорює" процес бронювання.
У повідомленні стверджують, що раніше інформація перевірялася вручну тижнями, а після автоматизації у середньому електронне бронювання отримують за 15 хвилин.
Судячи з інфографіки Мінцифри, областю-рекордсменом за бронюванням через Дію є Київщина – 19 468 працівників, далі йде Львівщина з 6112 та Дніпропетровщина з 5952 особами, а замикають п'ятірку Одещина та Закарпаття з 2348 й 1270 працівниками відповідно.
Статистики за іншими областями немає, але у них має бути принаймні 19 850 з 55 000+ заброньованих.
![Інфографіка: Мінцифри](https://storage.liga.net/images/general/2024/07/24/20240724172527-6417.jpg)
- Можливість забронювати працівника у Дії з'явилася 17 липня – тоді ж з'явилася інструкція, як це зробити.
Читайте також: Мінстратегпром визначає статус, що дозволяє забронювати 100%, але сам не займається бронюванням