Міська влада оголосила другий день евакуації із Сум: коли і як можна виїхати
![Міська влада оголосила другий день евакуації із Сум: коли і як можна виїхати Міська влада оголосила другий день евакуації із Сум: коли і як можна виїхати](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2022/03/09/20220309073241-5968.jpeg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький повідомив, що дію гуманітарного коридору з Сум до Полтави продовжено сьогодні з 9:00 до 21:00. Про це він написав у Telegram.
Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram
За його словами, можна виїжджати власним транспортом. Додатково приблизно на 14:00 повернуться 22 автобуси з Полтави на Суми, які вчора поїхали у першій колоні гумкоридору. Вони будуть подані для евакуації вагітних жінок, жінок з дітьми, людей старшого віку та з інвалідністю.
Міська влада Сум додатково повідомить про місце виїзду організованої першої колони у супроводі Червоного Хреста, додав Живицький.
- 8 березня пізно ввечері із Сум до Полтави прибула перша евакуаційна колона з 22 автобусів. Друга колона з 39 автобусів в'їхала до Полтавської області. За бажанням люди зможуть залишитись у Полтаві або продовжити евакуацію до Львова.