"Це не найстрашніше". Тренер "Шахтаря" відреагував на розгром від "Реала", скаржиться на гол
Роберто де Дезрбі (фото – Sergey Dolzhenko, EPA)

Розгром "Шахтаря" від "Реала" (0:5) в Лізі чемпіонів не став найстрашнішою поразкою для головного тренера українського клубу Роберто де Дзербі. На його думку, перший гол іспанці забили не за правилами. Про це заявив Де Дзербі після матчу, передає пресслужба донецької команди.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Це не найжахливіша поразка в кар'єрі. Я маю вирішувати, як грати моїй команді, до початку матчу. Звичайно, у тренерів потім бувають такі ситуації, коли ти можеш програти. Але моя команда намагалася показати свій футбол", – сказав він.

На думку Де Дзербі, "Шахтар" непогано грав у першому таймі, але на 37-й хвилині пропустив гол, який не повинні були зараховувати.

Тренер вважає, що форвард "Реала" Карім Бензема був в офсайді, коли захисник "гірників" Сергій Кривцов зрізав м'яч у свої ворота. Водночас на трансляції матчу показували повтор епізоду з суддівської камери VAR – за її даними, офсайду не було.

Де Дзербі ж казав, що в перерві просив команду продовжувати грати, а також замінив півзахисників Тете і Манора Соломона, які, на його думку, втрачали занадто багато м'ячів.

"Потім, коли Вінісіус забив два голи, я помітив, що кілька футболістів опустили руки. Це та річ, яка мені зовсім не сподобалася. Зрештою з результатом вийшло ось так", – сказав тренер.

Де Дзербі також пообіцяв: у його останньому сезоні в "Шахтарі" українська команда гратиме в Лізі чемпіонів більше як лідер.