Україна обіграла Боснію і Герцеговину – далі фінал плейоф відбору на Євро-2024 з футболу
Плейоф УЄФА ЄВРО-2024 - Боснія і Герцеговина проти України (Фото: EPA)

Сьогодні збірна України зіграла у Зениці з Боснією і Герцеговиною у півфіналі плейоф кваліфікації Євро-2024, матч завершився з рахунком 2:1 на користь України. Про це повідомила пресслужба Федерації футболу України.

Першими рахунок відкрили господарі поєдинку — на 57-й хвилині матчу захисник збірної України Микола Матвієнко спрямував м'яч у власні ворота.

Рахунок зрівняв на 85 хвилині нападник Роман Яремчук з подачі Юхима Коноплі. Менш ніж за три хвилини Артем Довбик вивів збірну України вперед. Гольовий пас віддав Яремчук.

Плей-офф УЄФА ЄВРО-2024 – Боснія і Герцеговина проти України (Фото: EPA)

У фіналі плейоф відбору на Євро-2024 Україна зіграє з Ісландією, яка перемогла збірну Ізраїлю з рахунком 1:4. Гра відбудеться 26 березня.

• Україна розпочала відбіркову кампанію 26 березня 2023 року в Лондоні проти Англії. Під керівництвом в.о. головного тренера Руслана Ротаня наша команда поступилася з рахунком 0:2.
  • 7 червня збірна України з футболу отримала нового головного тренера – контракт з Українською асоціацією футболу підписав Сергій Ребров.
  • Україна завершила груповий етап відбору на Євро-2024 з футболу, посівши третє місце. Українська команда мала однакову кількість очок з Італією (по 14), але поступилась їм за показником особистих зустрічей.