Понад 300 російських військових здалися в полон через проєкт "Хочу жити" – ГУР
![Понад 300 російських військових здалися в полон через проєкт "Хочу жити" – ГУР Понад 300 російських військових здалися в полон через проєкт "Хочу жити" – ГУР](https://wsrv.nl/?output=webp&url=storage.liga.net/images/general/2024/06/22/20240622224627-4088.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Головне управління розвідки повідомило, що через державний проєкт "Хочу жити" Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими здалися в полон уже 300 росіян.
Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram
"Кількість звернень до державного проєкту "Хочу жити" справді зросла і кількість охочих здатися в полон стала більшою. Лише в рамках цього проєкту понад 300 російських окупантів здалось в полон, і частина з них одразу висловила бажання не бути обміняними, а навіть доєднатися до Сил оборони України", – розказав представник ГУР Андрій Юсов.
Проєкт "Хочу жити" дозволяє російським військовим добровільно здатися в полон. Він створений за підтримки Міністерства оборони України та Головного управління розвідки для військовослужбовців збройних сил Росії з добровільної здачі в полон.
Речник проєкту Віталій Матвієнко торік казав, що умови, в яких тримають цих полонених, схожі на дитячі табори. У них немає решіток на вікнах і сплять вони на звичайних, а не двоярусних ліжках.
- У травні 2024 року стало відомо, що Україна відкрила третій табір для військовополонених з Росії.