Завтра в Києві на годину продовжать роботу метро, але можуть закрити на вхід три станції
НСК Олімпійський (фото - ЕРА)

В ніч із 4 на 5 вересня в Києві на годину продовжать роботу метро, але можуть закрити на вхід три станції. Про це повідомляє пресслужба Київської міськдержадміністрації.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Роботу метро в Києві 4 вересня продовжать на годину у зв'язку з футбольним матчем – на НСК Олімпійський о 21:45 збірна України почне грати з Францією в рамках відбору на Чемпіонат світу-2022.

У зв'язку з грою перед матчем можуть закривати на вхід станцію метро Олімпійська. Після закінчення матчу (поєдинок триває 90 хвилин + 15 хвилин перерви) можуть закривати на вхід станції метро Олімпійська, Палац спорту і Площа Льва Толстого.

• 1 вересня збірна України втратила перемогу в матчі з Казахстаном. На останніх хвилинах рахунок став 2:2.
  • Україна не виграла жодної гри у відборі на ЧС-2022. Чотири матчі поспіль команда зіграла внічию.