Маляр закликала волонтерів "не хвалитися публічно", яку допомогу і куди привезли
![Маляр закликала волонтерів "не хвалитися публічно", яку допомогу і куди привезли Маляр закликала волонтерів "не хвалитися публічно", яку допомогу і куди привезли](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2022/08/19/20220819152407-4163.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Заступниця міністра оборони Ганна Маляр закликала волонтерів не повідомляти публічно, яку допомогу та до якого саме госпіталю вони доправили. Про це вона написала у Telegram.
Слідкуйте за перевіреними новинами тепер і у WhatsApp
Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини
"Приміром, чому ми завжди просимо – не хвалитися публічно, яку допомогу ви привезли до шпиталю і не світити сам шпиталь? Ми добре знаємо, що росіяни мають координати шпиталів. Але для них важливо не просто влучити ракетою, а завдати одночасно ще й пропагандистського удару", – написала Маляр.
Тому все, що потрапляє в публічну площину з координатами та точними назвами, стає їхньою мішенню, "в яку можна одночасно влучити двома видами зброї – ракетою та пропагандою", зазначила замміністра.
Читайте також: Розбір | "Продаж гуманітарки". Що не так зі справами проти волонтерів, які ганяють автівки на фронт