Ситуація на фронті. Дві третини російських атак у суботу були біля Авдіївки й Мар'їнки
![Ситуація на фронті. Дві третини російських атак у суботу були біля Авдіївки й Мар'їнки Ситуація на фронті. Дві третини російських атак у суботу були біля Авдіївки й Мар'їнки](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2024/02/07/20240207210836-6552.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Генеральний штаб Збройних Сил України у ранковому зведенні повідомив, що у суботу на фронті відбулося 98 бойових зіткнень. Дві третини усіх російських атак прийшлися на два напрямки – район Авдіївки й Мар'їнки.
Слідкуйте за перевіреними новинами тепер і у WhatsApp
У зоні відповідальності угруповання військ "Таврія" на Авдіївському напрямку українські війська продовжують стримувати ворога, який намагається оточити Авдіївку. Там протягом минулої доби відбили 23 атаки ворога в районах населених пунктів Новокалинове, Новобахмутівка, Авдіївка та ще 10 атак в районах Сєверного, Тоненького й Невельського.
![Ситуація на фронті. Дві третини російських атак у суботу були біля Авдіївки й Мар'їнки](https://www.liga.net/images/general/2024/02/11/20240211073005-4049.jpg)
На Мар'їнському напрямку було 35 атак в районах Георгіївки (це одне з двох сіл між Мар'їнкою і містом Курахове, де розташована одна з українських ТЕС) і Новомихайлівки.
![Ситуація на фронті. Дві третини російських атак у суботу були біля Авдіївки й Мар'їнки](https://www.liga.net/images/general/2024/02/11/20240211073006-1027.jpg)
На інших напрямках росіяни атакували менше: Бахмутський – 14 атак (Богданівка, Іванівське, Кліщіївка й Андріївка), Лиманський – шість (Терни, Виїмка, Роздолівка), Шахтарський – дві (Водяне), Запорізький – дві (Вербове і Роботине), Кринки на лівому березі Дніпра у Херсонській області – дві.
На Куп’янському напрямку ворог наступальних дій не вів.
- За словами генерала Тарнавського, росіяни зараз намагаються перерізати дорогу в Авдіївку.
- Військове командування стверджує, що ситуація у районі Авдіївки складна, але контрольована. Росіяни збільшують кількість артобстрілів і продовжують активізувати наступальні, штурмові дії з північного та південного флангів, а бої вже дійшли до міської забудови. Однак підрозділи ЗСУ продовжують стримувати супротивника та вживають заходів щодо зміцнення оборони.