У Херсоні ми битимемо їх з двох сторін – генерал Марченко
![У Херсоні ми битимемо їх з двох сторін – генерал Марченко У Херсоні ми битимемо їх з двох сторін – генерал Марченко](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2022/06/16/20220616051731-7331.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Російських окупантів у Херсоні битимуть з обох боків. Про це заявив генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко, який з перших днів повномасштабної війни керував обороною Миколаєва та Миколаївської області, в інтерв'ю Крим.Реалії.
Слідкуйте за перевіреними новинами тепер і у WhatsApp
Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе
"Багато жителів Херсона сидять у місті й чекають, коли вони включаться в роботу з того боку. І ми їх битимемо з двох боків. Ті, що спеціально там, не йдуть, сховали зброю, чекають просто на сигнал", – сказав Марченко.
Генерал-майор наголосив, що не можна залишати ворогові окуповані території.
"Ніхто не збирається здавати й ніхто не збирається їх залишати, якщо там у когось пробігають думки, що давайте на цьому зупинимо війну – ні, це наша країна, наші землі. Там мої брати живуть. Там наші люди живуть, ми не можемо їх залишити, і ми не повинні їх залишити. Якщо ми залишимо, які ми тоді захисники", – сказав Марченко.
Читайте також: Генерал Марченко: Для Росії новий наступ на Миколаїв – це дорога в один кінець