"Динамо" всуху програло "Бенфіці" та вилетіло з Ліги чемпіонів
Бенфіка 2:0 Динамо Ліга чемпіонів (фото - ЕРА)

Київське "Динамо" з рахунком 2:0 програло лісабонській "Бенфіці" у Лізі чемпіонів і припинило виступи в єврокубках цього сезону.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Кияни могли першими повести у рахунку. На початку матчу Віталій Буяльський відірвався від опіки захисників та віддав пас на Циганкова. Той міг забивати практично в порожні ворота, проте пробив вище за поперечину.

Вже на 16 хвилині "Динамо" пропустило. Ексгравець київського клубу Роман Яремчук, який виступає за "Бенфіку", зіграв на випередження і забив гол у ворота Георгія Бущана з кількох метрів.

Гол Яремчука у матчі Бенфіка 2:0 Динамо (фото – ЕРА)

На 22 хвилині португальці забили знову. Жілберто Жуніор опинився один перед воротами та зблизька пробив у дальню від Бущана дев'ятку.

Гол Жілберто у матчі Бенфіка 2:0 Динамо (фото – ЕРА)

До кінця матчу рахунок не змінився. "Динамо" залишає єврокубки з одним набраним очком та останнім місцем у групі. "Бенфіка" виходить в 1/8 Ліги чемпіонів. Це стало можливим після поразки у паралельному матчі ключового суперника португальців – "Барселона" з рахунком 3:0 програла "Баварії".

Група Динамо у Лізі чемпіонів (фото – ЕРА)

Після матчу головний тренер "Динамо" Мірча Луческу сказав, що задоволений якістю гри команди у "надсильній групі зі складними суперниками", але незадоволений результатом, передає пресслужба київського клубу.

За його словами, майже у всіх матчах "Динамо" грало на рівних із серйозними суперниками, а рівень гри футболістів виріс.

Дивіться: Удар через себе в падінні. Легіонер молодіжної команди "Динамо" забив супергол – відео