Відеоповтор в останню мить "вкрав" перемогу "Динамо" в матчі з "Бенфікою" – фото
w_57174067

Київське "Динамо" і "Бенфіка" з Лісабона зіграли внічию 0:0 в першому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Гол Миколи Шапаренка на останній хвилині матчу скасував арбітр після перегляду системи відеоповторів VAR.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Протягом практично всього матчу "Бенфіка" виглядала домінуючою: більше контролювала м'яч, високо пресингувала і здавалася трішки швидшою.

Однак молоді захисники "Динамо" (в центрі оборони грали 19-річний Ілля Забарний і 21-річний Олександр Сирота) переважно ліквідували небезпеку біля своїх воріт.

За киян вже на початку поєдинку міг відзначитися Шапаренко. Його удар зі штрафного витягнув з-під поперечини воротар португальців Одіссеас Влаходімос.

Динамо 0 – 0 Бенфіка, Ліга чемпіонів (фото – SL Benfica) .JPG

У "Бенфіки" не реалізував свої моменти український форвард Роман Яремчук: в першому таймі воротар "Динамо" Денис Бойко відбив його удар з лінії карного майданчика, а в другому – з кількох метрів.

Найемоційніший відрізок матчу був в компенсований до другого тайму час. Спершу все той же Шапаренко пробив у хрестовину, добивання парирував Влаходімос, а захисник "Бенфіки" ледь не зрізав м'яч у свої ворота, влучивши у штангу. Потім голкіпер португальців відбив удар головою Гармаша під поперечину.

Після наступного кутового "Динамо" все ж відзначилося. Подача пішла на Віталія Миколенка, він віддав пас Денису Гармашу, той подав у карний майданчик – і Шапаренко забив гол, в упор розстрілявши Влаходімоса.

Кияни встигли відсвяткувати гол біля трибун, гості були готові розігрувати м'яч з центру, проте через хвилину рефері гол скасував. Після перегляду відеоповтору на системі VAR бригада арбітрів помітила офсайд у Гармаша – автора гольової передачі.

Динамо 0 – 0 Бенфіка, Ліга чемпіонів (фото – ЕРА)

Матч так і закінчився з рахунком 0:0. "Бенфіка" більше володіла м'ячем (69% на 31%), частіше била (12 ударів в бік воріт проти семи), але за ударами в площину воріт рахунок був рівний (4:4).

Статитстика матчу Динамо – Бенфіка (інфографіка – uefa.com)

Таким чином "Динамо" і "Бенфіка" ділять друге і третє місце в групі Е після першого туру. Одноосібним лідером є "Баварія", яка вчора розгромила "Барселону" (0:3).

Група Динамо в Лізі чемпіонів (таблиця – uefa.com)
  • Сьогодні в груповому етапі Ліги чемпіонів стартує донецький "Шахтар". Він зіграє з Тираспольським "Шерифом", який тренує українець Юрій Вернидуб.
  • Також в групі "Шахтаря" сьогодні зіграють "Інтер" Мілан і "Реал" Мадрид.