Збірна України з футболу програла Аргентині та вилетіла з Олімпіади
Збірна України (Фото: Українська футбольна асоціація)

У вівторок, 30 липня, збірна України зіграла з командою Аргентини в матчі завершального третього туру групового етапу футбольного турніру Олімпіади-2024. Зустріч завершилась із рахунком 2:0 на користь аргентинської команди. Про це повідомило офіційне представництво Олімпіади.

Слідкуйте за перевіреними новинами тепер і у WhatsApp

Вирішальний матч для України відбувся на стадіоні Парк Олімпік Ліонне у Ліоні. Перший м’яч на 47-й хвилині забив півзахисник клубу "Ботафого" Тьяго Альмада. Автором другого голу у ворота збірної України на 90+1-й хвилині став півзахисник "Манчестер Сіті" Клаудіо Ечеверрі.

Збірна України посіла третє місце в групі й вилетіла з Олімпіади-2024. Аргентина та Марокко набрали по шість пунктів і вийшли у чвертьфінал змагань.

• 26 липня у Парижі офіційно стартували XXXIII літні Олімпійські ігри, де Україну представляють 147 атлетів
  • 27 липня збірна України перемогла Марокко на груповому етапі Олімпійських ігор 2024 року. Матч завершився з рахунком 2:1.