У Мелітополі окупанти викрали журналістів – вимагали "співробітництва"
![У Мелітополі окупанти викрали журналістів – вимагали "співробітництва" У Мелітополі окупанти викрали журналістів – вимагали "співробітництва"](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2022/03/21/20220321154142-6157.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
В окупованому Мелітополі Запорізької області російські військові викрали кількох представників місцевого медіахолдингу.
Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram
Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе
"Додому до журналістів Юлії Ольховської та Любові Чайки, видавця Михайла Кумока, випусковому редактору газети "Мелітопольські відомості" Євгенії Борян прийшли озброєні люди, забрали їх і відвезли у невідомому напрямку", – написала кілька годин тому Тетяна Кумок у Facebook.
Попри те, що Михайло Кумок вже на пенсії, забрали і його самого, і його дружину.
Пізніше журналістка Ірина Ромалійська у Facebook повідомила про викрадення самої Тетяни Кумок. "Сама вона ще сьогодні вранці писала, що її батька Михайла Кумока викрали окупанти. Він – видавець місцевої газети "Мелітопольські відомості". Пізніше з'ясувалося, що затримано і її матір. У тому ж ранковому дописі сама Таня написала: "Всіх необхідних заходів вжито. Я в безпеці". Але тепер її друзі повідомляють – Таня теж викрадена", – йдеться в повідомленні.
Пізніше Національна спілка журналістів України повідомила, що трьох журналісток після розмов про необхідність співпрацювати із загарбниками відпустили.
Видання "Місцеві звістки – Мелітополь" у Facebook також повідомило, що трьох журналісток редакції "МВ" після розмов про необхідність співпрацювати із загарбниками відпустили. "Поки що перебуває в невідомому місці Михайло Кумок", – написало видання.
- Нагадаємо, 11 березня російські окупанти викрали мера Мелітополя Івана Федорова. Але вже 16 березня його врятували з полону у межах спецоперації.