Стрілянина з арбалета в школі. Суд направив підозрювану до психіатричної лікарні
Суд у Полтаві відправив дівчину, яка стріляла з арбалета в шкільних вчителів, до психіатричної лікарні
![Стрілянина з арбалета в школі. Суд направив підозрювану до психіатричної лікарні Стрілянина з арбалета в школі. Суд направив підозрювану до психіатричної лікарні](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2021/09/08/20210908151505-7535.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Київський суд Полтави змінив запобіжний захід дівчині, яка стріляла в школі з арбалета, її направили до психіатричної лікарні. Про це йдеться в постанові суду від 19 жовтня, опублікованому в Єдиному реєстрі судових рішень.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе
Судова психолого-психіатрична експертиза встановила, що у підозрюваної в період, коли вона зайшла до школи і поранила з арбалета двох вчителів, були симптоми шизофренії і галюцинаторно-параноїдного синдрому.
Суд задовольнив клопотання прокуратури про зміну запобіжного заходу з утримання під вартою на перебування в психіатричній лікарні. Захист не заперечував проти цього.
- 6 вересня 2021 року в Полтаві дівчина відкрила в школі стрілянину з арбалета і поранила двох вчителів. Вона вчилася в цій школі до п'ятого класу.
- 8 вересня суд заарештував підозрювану на два місяці, вона заявила, що шкодує про свій вчинок.