З тимчасово окупованої Борової масово почали виходити війська окупантів
![З тимчасово окупованої Борової масово почали виходити війська окупантів З тимчасово окупованої Борової масово почали виходити війська окупантів](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2022/05/09/20220509205403-9533.jpeg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Вчора, 8 травня, із тимчасово окупованої Борової на Харківщині спостерігається масовий вихід військ у напрямку Куп'янська. Відступають і з населеного пункту Богуславка. Про це повідомляє у Facebook Борівська сільська рада.
Слідкуйте за перевіреними новинами тепер і у WhatsApp
Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе
"Водночас, за даними аерофотозйомки, велика кількість живої сили та техніки окупантів залишається у селах Ізюмське, Дружелюбівка, Ольгівка, Чернещина, Первомайське, Підвисоке, Горохаватка, Бахтін", – сказано у повідомленні.
Уточнюється, що на 9 травня Борівська селищна територіальна громада залишається тимчасово окупованою російськими військами. У населених пунктах довгий час немає електрики, мобільного зв'язку, інтернету. Працюють лише деякі магазини та аптеки, але асортимент товарів дуже обмежений.
У полях поблизу сіл замаскована ворожа техніка – вона несе загрозу для місцевих жителів. Людей просять не заходити на території, з яких відступили окупанти. Вони можуть бути заміновані.
- Сьогодні окупанти, попри обіцянку зберігати режим тиші, продовжують штурм Азовсталі.
Читайте також: Над Азовсталлю майорить прапор України: відео