Після перемоги маємо побудувати справжню стіну з Росією – голова Сумської ОВА Живицький
![Після перемоги маємо побудувати справжню стіну з Росією – голова Сумської ОВА Живицький Після перемоги маємо побудувати справжню стіну з Росією – голова Сумської ОВА Живицький](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2022/04/06/20220406163149-1919.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
На кордоні з Росією в Сумській області мають бути побудовані п'ятиметрова стіна, а також лінія оборони, яка дасть можливість запобігти новому можливому вторгненню окупантів. Про це в інтерв'ю LIGA.net повідомив очільник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
"Поки ми не збудуємо стіну, як між США і Мексикою, – чи ще в рази більшу та потужнішу, – загроза для Сумщини, на жаль, залишатиметься. Поки такої стіни немає, дуже складно щось прогнозувати", – каже він.
За словами Живицького, це питання обговорюється з 2014 року, але за вісім років нічого не було зроблено.
Наприкінці 2021-го, коли загроза вторгнення почала збільшуватися, про це на центральному рівні досить серйозно говорили, запевняє очільник ОВА.
"На жаль, не встигли. А ті інженерні плани, які пропонувалися, на сьогодні вже не достатні. Їхня реалізація не дала б необхідного ефекту", – констатує він.
Тому, на його думку, було б непогано побудувати "хорошу п'ятиметрову стіну. Як заввишки, так завширшки". Також треба будувати лінію оборони. І це мають бути стаціонарні фортифікаційні споруди, опорні пункти.
"І вся лінія кордону з Росією має бути захищена не тільки стіною, тут повинні постійно бути військові", – резюмує Живицький.
Читайте також інтерв'ю: Очільник Сумської ОВА: Росіяни кинули трупи своїх орків. Зате вивезли унітази та живих телят