У Київській області шахраї два місяці під виглядом посадовців збирали гроші "для ЗСУ"
![У Київській області шахраї два місяці під виглядом посадовців збирали гроші "для ЗСУ" У Київській області шахраї два місяці під виглядом посадовців збирали гроші "для ЗСУ"](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2022/08/14/20220814205517-5867.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Поліція Київської області затримала двох чоловіків за підозрою у шахрайстві. Вони два місяці збирали з підприємців гроші "для Збройних Сил України" нібито від імені голови Обухівської районної військової адміністрації.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини
Правоохоронці встановили, що голова Обухівської РВА до шахрайства жодним чином не причетний.
Затриманих перевіряють на причетність до вчинення інших схожих злочинів на території Київської області, а також всієї України.
За фактом шахрайських дій та використання завідомо підроблених документів, слідчі розпочали досудове розслідування (ч.1, ч. 2 ст. 190 та ч. 4 ст.358 Кримінального кодексу). Їм загрожує до 3 років ув’язнення.
- Наприкінці липня голова Національної поліції розповів, що поліція розслідує понад 300 кримінальних справ за фактами шахрайства та зловживання з гуманітарною допомогою або збиранням коштів для військових і переселенців.
Читайте також: Українців попередили про шахрайство із буцімто виплатами допомоги. Приклади SMS